تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۵
 

پیام سردار قاآنی به فرمانده گردان‌های القسام:

Share/Save/Bookmark
پیام سردار قاآنی به فرمانده گردان‌های القسام:
 
فرمانده نیروی قدس سپاه در پیامی خطاب به محمد الضیف، فرمانده گردان‌های القسام، نوشت: هر کاری لازم باشد در این نبرد تاریخی انجام خواهیم داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نامه‌ای خطاب به محمد الضیف، فرمانده گردان‌های القسام فلسطین، نوشت: حماسه بزرگی به نام طوفان الاقصی خلق کردید که ضعف و شکنندگی رژیم غاصب صهیونیستی را به وضوح نمایش داد و نشان دادید که این رژیم از لانه عنکبوت ضعیف‌تر است.
متن پیام به شرح زیر است:
به فضل و یاری خداوند حماسه بزرگی تحت عنوان «طوفان الاقصی» به دست مجاهدان گردان‌های قسام و دیگر مبارزان مقاومت در غزه رقم خورد و به وضوح ضعف و شکنندگی رژیم غاصب صهیونیستی را نشان دادید و به طور عملی و قاطع ثابت کردید که این رژیم از لانه عنکبوت ضعیف‌تر است و برای توصیف این حادثه بزرگ همین بس که دوست و دشمن اذعان می‌کند که اوضاع فلسطین و منطقه پس از طوفان الاقصی همانند قبل نخواهد بود. همانا دشمن جنایتکار تلاش کرد تا با کشتار وحشیانه و بی‌سابقه غیرنظامیان در غزه انتقام این شکست را بگیرد که همین مسئله موجب تعمیق شکست آن و به بار آمدن یک رسوایی اخلاقی برای رژیم صهیونیستی، آمریکا و تمامی حامیان آن شد که به دروغ مدعی دفاع از حقوق بشر هستند، کما اینکه دلاوری، صبر و پایداری ملت قهرمان فلسطین در غزه و آمادگی آن برای جانفشانی نیز بار دیگر پیروزی خون مظلوم بر شمشیر دشمن ظالم را ثابت کرد.
فرمانده عزیز؛ حمله زمینی دشمن صهیونیستی و ضربات پی‌در‌پی مقاومت به نیروهای و خودروهای زرهی آن برای همگان ثابت کرد که مقاومت در غزه قادر به ابتکار عمل و نوآوری و حفظ سازماندهی و قدرت میدانی خود است و این پیروزی بزرگ موجب شد تا فرزندان امت بیش از پیش به گزینه جهاد روی آورند و بیش از هر وقت دیگری ایمان و یقین داشته باشند که ورود مجاهدان به مسجدالاقصی و پاکسازی آن از لوث صهیونیست‌ها نزدیک‌تر از هر زمان دیگری شده است. با توجه به اینکه غزه امروز از شرافت و عزت و کرامت امت دفاع می‌کند، یقین داشته باشید که برادران شما در محور قدس و مقاومت در کنار تمامی شرافتمندان امت و آزادگان جهان، هرگز غزه و مردم قهرمان آن را در برابر این دشمن وحشی و درنده خوی و حامیانش تنها نخواهند گذاشت و هرگز اجازه نخواهند داد به اهداف شوم خود در فلسطین و غزه دست یابد. به گزارش فارس، فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در پایان این نامه عنوان داشت: برادر مجاهد؛ مایه افتخار است به اسم خود و نمایندگی از برادرانم در جمهوری اسلامی ایران به شما و دیگر برادران مجاهد و عموم ملت فلسطین این پیروزی بزرگ و دستاورد بی‌نظیر که در تاریخ نبرد با دشمن صهیونیستی سابقه نداشته، را تبریک گفته و از درگاه خداوند برای شهدا علو درجات و برای مجروحان شفای عاجل را مسئلت نمایم. در پایان بار دیگر بر عهد و میثاق و التزام ایمانی و برادرانه که ما را کنار هم جمع می‌کند، تاکید می‌کنیم و به شما اطمینان می‌دهیم در راستای ادامه حمایت‌های مؤثر از مقاومت، هرآنچه را که بر ما در این نبرد تاریخی لازم باشد، انجام دهیم.
کد مطلب: 452424