تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۰
 

«جاذبه‌ حسینی» اثر آیت‌الله خامنه‌ای، موضوع پویش کتابخوانی شد

Share/Save/Bookmark
«جاذبه‌ حسینی» اثر آیت‌الله خامنه‌ای، موضوع پویش کتابخوانی شد
 
همزمان با ایام اربعین حسینی، پویش کتابخوانی با محوریت کتاب «جاذبه‌حسینی» برگزار می‌شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: همزمان با ایام اربعین حسینی، پویش کتابخوانی با محوریت کتاب «جاذبه‌ی حسینی» برگزار می‌شود.
انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله‌ خامنه‌ای به مناسبت ماه صفر و ایام اربعین سیّد و سالار شهیدان امام حسین(ع)، پویش کتابخوانی «جاذبه‌ حسینی» را برگزار می‌کند.
این کتاب دربردارنده‌ی گزیده‌ بیانات آیت‌الله‌ خامنه‌ای درباره‌ حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) و اربعین حسینی است. بخشی از بیانات آیت‌الله خامنه‌ای در این کتاب مرتبط با ویژگی‌های شخصیّتی حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) و فلسفه‌ اقدامات آن حضرت در دوران حیات و به‌خصوص پس از نهضت عاشورای حسینی است. در بخش دیگر نیز به بررسی اهمیّت و ابعاد «اربعین» و «شرح زیارت اربعین» در بیانات رهبر معظّم انقلاب پرداخته شده است.

جوایز این پویش شامل ۴۰ هدیه‌ متبرک حرم حضرت سیدالشهدا(ع) است و علاقه‌مندان تا اول مهرماه فرصت دارند تا با مراجعه به پایگاه الکترونیکی انتشارات انقلاب اسلامی به نشانی www.khameneibook.ir در این پویش شرکت کنند.
در آستانه‌ اربعین حسینی، نسخه‌ الکترونیکی و کتاب صوتی این اثر به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار گرفته است و مخاطبان با مطالعه و دریافت نسخه‌ الکترونیکی و صوتی این کتاب نیز می‌توانند در پویش شرکت کنند.
همچنین مخاطبانی که این کتاب را در اختیار ندارند، می‌توانند نسخه‌ چاپی اثر را از فروشگاه اینترنتی انتشارات انقلاب اسلامی و کتابفروشی‌های سراسر کشور تهیه کنند.
کد مطلب: 451710