تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۳۶
 

قالیباف: مجلس و دولت تلاش می‌کنند فضای خدمت در کشور حاکم شود

Share/Save/Bookmark
قالیباف: مجلس و دولت تلاش می‌کنند فضای خدمت در کشور حاکم شود
 
رئیس مجلس گفت: مجلس و دولت در کنار یکدیگر تلاش می‌کنند تا بتوانند فضای خدمت را در کشور حاکم کرده و با وجود اختلاف سلیقه یا تفاوت نظر در تعامل با یکدیگر تا به امروز موفق بودند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای جلسه علنی امروز (سه شنبه، 31 مرداد) گفت: شهادت حضرت رقیه سلام الله علیها را به تمام ملت شریف ایران تسلیت عرض می‌کنم و روز صنعت دفاعی را گرامی می‌داریم.

وی افزود: به تمامی مجاهدان دانشمند و ایثارگر صنایع دفاعی که علم و عمر پربار خود را  صرف قوی کردن و دفع توطئه‌های دشمن و افزایش بازدارندگی کشور کرده‌اند خدا قوت می‌گویم و دست تمامی آنان را به گرمی می‌فشارم.

قالیباف اظهار داشت: امروز به پشتوانه دانش جوانان پیشرفته ترین و مجهز‌ترین تجهیزات و سلاح‌های دفاعی در کشور ما ساخته می‌شود و اختیار نیروهای مسلح قرارمی‌گیرد.‌‌
 
 
 
وی گفت: دشمنان ملت ایران فهمیده‌اند که نمی‌توانند با تحریم، ترور، خرابکاری در صنعت، تهاجم مستقیم به زیرساخت‌های دفاعی و یا جاسوسی و یا اقداماتی مانند آنها مانع پیشرفت فزآینده صنایع دفاعی کشور شوند. یاد ۱۰۰۰ شهید وزارت دفاع و سه وزیر دفاع را گرامی‌ می‌داریم.
رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هفته گذشته عده‌ای سعی کردند نشان دهند که میان مجلس شورای اسلامی و دولت اختلاف و تقابل وجود دارد اما همانطور که بارها گفته‌ام مجلس و دولت در کنار یکدیگر تلاش می‌کنند تا بتوانند فضای خدمت را در کشور حاکم کرده و با وجود اختلاف سلیقه یا تفاوت نظر در تعامل با یکدیگر تا به امروز موفق بودند. افراد و رسانه‌هایی که به اختلاف افکنی بین دولت و مجلس دل خوش کرده‌اند بدانند که به اهداف خود نمی‌رسند.
قالیباف در ادامه تاکید کرد: طبیعتا تفاوت نظر و سلیقه در کار وجود دارد ما در مجلس شورای اسلامی و دوستانمان در دولت این توانایی را داریم که این اختلاف‌نظرها را مدیریت کنیم.
 
 
 
رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: از دوستان خود در مجلس تقاضا دارم که همدلی برای حل مسائل مردم را مدنظر قرار دهند و قطعا جز برای حل مشکلات مردم موضع گیری نکنند قطعا ریاست جمهوری و دوستان ما در دولت نیز این موضوع را مورد توجه قرار داده و در این مسیر حرکت می‌کنند.

قالیباف در پایان خاطر نشان کرد:عده‌ای قلیل که به دنبال منافع شخصی و جناحی اختلاف‌افکنی را بین مجلس شورای اسلامی و دولت دنبال می‌کنند بدانند که به اهداف خود نخواهند رسید.
کد مطلب: 451530