تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۵۱
 

رئیس ستاد ارتش اسرائیل: عملیات محمد صلاح برای ما دردناک بود

Share/Save/Bookmark
رئیس ستاد ارتش اسرائیل: عملیات محمد صلاح برای ما دردناک بود
 
ارتش رژیم صهیونیستی در شرایط یگان‌های نخبه خود را در مرز با مصر مستقر کرد که رئیس ستاد ارتش این رژیم عملیات نظامی مصری را دردناک توصیف کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: هرتزی هالیوی رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد، عملیاتی که محمد صلاح نظامی مصری بامداد شنبه گذشته انجام داد و در آن 3 نظامی اسرائیلی را کشت و تعداد دیگری را زخمی کرد، عملیاتی بسیار سخت و دردناک برای رژیمش بود.
 سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی به نقل از هالیوی به رسانه‌های عبری زبان گفت: عملیات انجام گرفته در مرز با مصر علیه تیپ هشتاد حادثه‌ای بسیار سخت بود.
او اعتراف کرد ما سه نظامی را در مقابله با یک فرد مسلح از دست دادیم، نتایج این درگیری برای ما بسیار سخت بود و وظیفه داریم تا هر کاری انجام دهیم تا مانع از تکرار این کار شویم.
در این بین شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد، ارتش رژیم صهیونیستی دستور استقرار یک گردان از لشکر نخبه ناحال را به جای گردان یوز (یگان فعلی مستقر در مرز با مصر) صادر کرد.
براساس این گزارش، ارتش قصد دارد برای باسازی مجدد گردان یوز که پس از حمله اخیر پرسنل آن به شدت دچارمشکلات روحی وروانی شده‌اند، از فعالیت آن بکاهد تا در زمان مناسب مجددا این یگان را به کار بگیرد.
 
کد مطلب: 450639