تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۴
 

مقاومت فلسطین: سرزمین خود را آزاد می‌کنیم و اسرائیل را بیرون می‌رانیم

Share/Save/Bookmark
مقاومت فلسطین: سرزمین خود را آزاد می‌کنیم و اسرائیل را بیرون می‌رانیم
 
مقاومت فلسطین تأکید کرد به اقدامات خود ادامه خواهد داد تا بتواند رژیم صهیونیستی را بیرون براند، فلسطین را آزاد کند و آن را به آغوش کشورهای عربی و اسلامی بازگرداند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: گروههای مقاومت فلسطین در نوار غزه بعد از ظهر امروز سه‌شنبه (دوم خرداد) تأکید کردند که باید ملت فلسطین بر سر برنامه‌های مقاومت، با هم اتحاد داشته باشد.
پایگاه خبری شمس نیوز ضمن نقل بیانیه این گروهها، گزارش داد، مقاومت فلسطین به یاری خداوند به اقدامات خود ادامه خواهد داد تا بتواند رژیم صهیونیستی را بیرون براند، فلسطین را آزاد کند و آن را به آغوش کشورهای عربی و اسلامی بازگرداند.
در این بیانیه آمده است: اتحاد ملت فلسطین بر سر گزینه مقاومت، شرط اصلی پیروزی است. بر معادله وحدت میادین و ارتباط جبهه‌ای مقاومت برای مقابله با [اسرائیل] اشغالگر تأکید داریم. سرایا القدس و اتاق عملیات مشترک، محاسبات اسرائیل را به هم ریخت و در جنگ انتقام آزادگان، بر وحدت سنگر، سلاح و هدف تأکید کردند.
این گروهها ضمن درخواست از جوان فلسطینی برای افزایش عملیات در برابر صهیونیستها، تأکید کردند: فقط زور است که باعث بازدارندگی در برابر اسرائیل می‌شود. یورشهای روزانه صهیونیستها به مسجدالاقصی هم، تجاوز خطرناکی به قداست این مسجد است.
مقاومت فلسطین با تأکید بر اینکه تمامی تلاشهای رژیم صهیونیستی برای تقسیم مسجدالاقصی، به شکست منتهی خواهد شد، تصریح کرد: ملت ما اجازه نخواهد داد وضعیت مسجدالاقصی تغییر کند. از ملت خود نیز می‌خواهیم که عازم مسجدالاقصی شود تا طرحهای یهودی‌سازی را ناکام بگذارند.
اتاق مشترک گروه‌های مقاومت هم اخیرا تأکید کرد که مقاومت و سرایا القدس توان خود برای پایداری و تحقق آنچه را که وعده داده بود، ثابت کرد و پاسخ مقاومت در قدس، تل‌آویو و شهرک‌های صهیونیستی روشن بود.
اتاق مشترک گروه‌های فلسطینی همچنین در مراسمی که به مناسبت یادبود شهدای اخیر جنگ غزه موسوم به «انتقام آزادگان» برگزار شد، به رژیم صهیونیستی درباره هر گونه ترور یا حماقتی هشدار داد و گفت: «ما به وعده و پیمان خود برای پاسخ قاطعانه و یکپارچه در عمق رژیم صهیونیستی پایبند هستیم».
بامداد سه‌شنبه   (۱۹ اردیبهشت) بود که ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد عملیات نظامی جدیدی با نام «الدرع و السهم» (سپر و پیکان)، را علیه نوار غزه آغاز کرده و حملات به مواضع جنبش مقاومت جهاد اسلامی برای سه روز ادامه خواهد داشت. 
 اتاق مشترک گروه‌های مقاومت فلسطین، در دومین روز تجاوز رژیم صهیونیستی به نوار غزه، از آغاز عملیات«ثأر الاحرار» (انتقام آزادگان) خبر داد و پاسخ راکتی و موشکی مقاومت آغاز شد. بر اساس جدیدترین آمار از شمار قربانیان فلسطینی در دور جدید تجاوز صهیونیست‌ها به نوار غزه، ۳۳ نفر شهید و ۱۹۰ نفر هم مجروح شدند.
پایان پیام/
کد مطلب: 450500