تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲
 
چرا مهره منافقین مجبور به استعفا شد؟

ردپای یک جاسوس هسته‌ای در اقدامات ضد ایرانی لیدر اغتشاشات

Share/Save/Bookmark
ردپای یک جاسوس هسته‌ای در اقدامات ضد ایرانی لیدر اغتشاشات
 
حامد اسماعیلیون از چهره‌های ضدانقلاب خارج از کشور با انتشار ویدیو و بیانیه‌ای اعلام کرد که از دبیری و سخنگویی انجمن جانباختگان هواپیمای اوکراینی استعفا داده است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حامد اسماعیلیون از چهره‌های ضدانقلاب خارج از کشور با انتشار ویدیو و بیانیه‌ای اعلام کرد که از دبیری و سخنگویی انجمن جانباختگان هواپیمای اوکراینی استعفا داده است.مهره فعال منافقین، مدعی شده است که برای حضور فعالانه‌تر در انقلاب زن، زندگی، آزادی از سمت خود کناره‌گیری کرده و نگاهی به قدرت ندارد.
 اما به نظر می‌رسد فشارها و انتقادهای خانواده‌های جانباختگان به دلیل سواستفاده سیاسی که وی از جایگاهش می‌کرد موجب استعفایش شده است. ضمن اینکه برخی می‌گویند او متهم به سواستفاده مالی از این جایگاه نیز است.
انجمن پرواز اوکراینی اسماعیلیون را متهم به کلاه‌برداری مالی و نیز پول شویی برای سازمان تروریستی منافقین با همکاری جیسیون رضائیان جاسوس هسته‌ای کرده‌اند.
تعدادی از خانواده‌های جانباختگان هواپیماهای اوکراینی همچون خانواده‌های جواد سلیمانی، محسن اسدی‌لاری و زهرا مجد در روزها و ماه‌های گذشته در یادداشت‌ها و نامه‌هایی از فعالیت‌های براندازانه اسماعیلیون انتقاد کردند و خواستار استعفای وی از جایگاه دبیری و سخنگویی انجمن شدند.
رسانه‌های خارجی سعی بر اسطوره‌سازی از اسماعیلیون با نماد سازی برای این فرد دارند اما تلاش‌های او برای تحریم هرچه بیشتر مردم ایران نشانی از انتقام‌جویی دارد. انتقامی که مرکز فرمانده‌ای کمپ تیرانا در آلبانی و ساختمان موساد در تل‌آویو سعی در هدایت ‌آن برای اهداف خود دارند.
بخش زیادی از اقدامات سیاسی اسماعیلیون توسط وکیلش کاوه شهروز مدیریت می‌شود، کاوه شهروز کاوه شهروز دوست و همکار اروین کاتلر، نماینده سازمان وابسته به سازمان منافقین در کمیته روابط خارجی سنای کاناداست.
اروین کاتلر یکی از افرادی است که با لابی قدرتمند خود توانست نام منافقین را از لیست سازمان‌های تروریستی خارج کند به نحوی که روزنامه‌ اسرائیلی «جروزالم پست» در همان زمان نوشت: «از آنجا که افرادی همچون اروین کاتلر از خارج شدن اسم گروهک مجاهدین خلق از لیست سازمان‌های تروریستی حمایت می‌کنند می‌توانیم بفهمیم فرقه منافقین در راستای اهداف اسرائیل عمل می‌کند.»
 
کد مطلب: 449670