تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶
 

«هدیه‌ای باشد برای تو»؛ روایتی از حمایت مردم کاشان از انقلاب اسلامی

Share/Save/Bookmark
«هدیه‌ای باشد برای تو»؛ روایتی از حمایت مردم کاشان از انقلاب اسلامی
 
«هدیه‌ای باشد برای تو»؛ خاطرات پشتیبانی مردم کاشان از انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به قلم محمد قاسم‌زاده از سوی انتشارات «راه یار» چاپ و روانه بازار نشر شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: «هدیه‌ای باشد برای تو»؛ خاطرات پشتیبانی مردم کاشان از انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به قلم محمد قاسم‌زاده از سوی انتشارات «راه یار» چاپ و روانه بازار نشر شد.
در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «دست کرد زیر چادرش. یک کیسه پارچه‌ای درآورد که از کوک‌های نامنظمش معلوم بود، خودش آن را دوخته. اندازه کیسه آن‌قدر بود که دو کیلو بادام در آن جا بگیرد. بادام‌ها با پوست بود. گفت: «زهراخانم، باغچه ما یه دونه درخت بادوم بیشتر نداره. امسال حاصل این درخت، این‌‌قدر شده. بیشتر از این عُرضه‌م نرسید به درد جبهه بخورم ننه!»
«هدیه‌ای باشد برای تو»؛ خاطرات پشتیبانی مردم کاشان از انقلاب اسلامی و دفاع مقدس که تحقیق آن برعهده جمعی از محققان دفتر تاریخ شفاهی کاشان بوده و تدوین آن توسط محمد قاسم‌زاده صورت گرفته است، در ۲۶۴ صفحه، شمارگان ۱۰۰۰ نسخه و قیمت ۸۵ هزار تومان توسط انتشارات راه یار منتشر شده است و علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را علاوه بر کتابفروشی‌ها، از سایت یا صفحات مجازی ناشر به نشانی raheyarpub.ir تهیه کنند.
 
کد مطلب: 449141