تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹
 

عملیات ناکام اصفهان صهیونیست‌ها را به حالت آماده‌باش در آورد

Share/Save/Bookmark
عملیات ناکام اصفهان صهیونیست‌ها را به حالت آماده‌باش در آورد
 
رژیم صهیونیستی بعد از عملیات شکست‌خورده پهپادی در اصفهان به حالت آماده‌باش در آمده است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: شبکه 12 تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از منابع آگاه این رژیم خبر داد، نهادهای امنیتی هشدار می‌دهند که احتمال انجام اقدام تلافی‌جویانه ایران در مقابل اقدام صورت‌گرفته در اصفهان بسیار زیاد است.
به‌زعم این رسانه عبری‌زبان، ایران احتمالاً اهداف اسرائیلی مختلفی را مورد حمله قرار خواهد داد.
شبکه تلویزیون سراسری رژیم صهیونیستی (کان) هم در گزارشی اذعان کرد، از دیدگاه محافل امنیتی اسرائیلی انجام این اقدام تلافی‌جویانه حتمی است، اما آنچه محافل امنیتی را به خود مشغول کرده زمان‌بندی این اقدام انتقامی است.
این رسانه صهیونیستی خاطرنشان کرد: نهادهای امنیتی اسرائیل از بیم وقوع این اقدام به حالت آماده‌باش کامل در آمده‌اند اما نمی‌دانند که ایران از چه ابزاری و از طریق چه مسیری این ضربه را وارد خواهد کرد.
ایتای بلومنتال و جان اهارانوویچ در گزارشی در این رابطه در پایگاه اطلاع‌رسانی کان هم نوشتند، اسرائیل خود را برای اقدام تلافی‌جویانه ایران آماده می‌کند.
این دو تحلیل‌گر صهیونیست با استناد به گفتگویی که یک مسئول ایرانی با شبکه الجزیره داشت به نقل از وی اعلام کردند، کسی که با آتش بازی می‌کند، اولین کسی است که خواهد سوخت.
کان همچنین به نقل از رسانه‌های اسرائیلی فاش کرد، دیدی برنیاع رئیس موساد ساعت 10 شب روز حادثه ناگهان از جلسه کابینه خارج شد و دیگر به آن بازنگشت و بعد از خروج وی بود که خبرهایی در مورد وقوع این حمله منتشر شد.
این رسانه سراسری رژیم صهیونیستی در خبر دیگری هم اعلام کرد: ارتش به تمام نیروهای خود در شمال (فلسطین اشغالی) آماده‌باش کامل داده و سامانه‌های پدافندی‌اش را هم در حالت آماده‌باش قرار داده است.
 
کد مطلب: 449112