تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶
 
معاون سازمان اطلاعات سپاه تشریح کرد:

به‌هم‌ریختگی اطلاعاتی و ترس دشمن از پاسخ تلافی‌جویانه ایران

Share/Save/Bookmark
به‌هم‌ریختگی اطلاعاتی و ترس دشمن از پاسخ تلافی‌جویانه ایران
 
برآوردهای غلط دشمن از کارکردهای هژمونی ایران، یکی از اصلی‌ترین دلایل شکست توطئه‌ها در طول عمر انقلاب اسلامی ایران بوده است. ...
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار محمد تولایی، معاون هماهنگ‌کننده سازمان اطلاعات سپاه پاسداران،‌ طی سخنانی در یک نشست خبری پیرامون برنامه‌های یادواره چهلمین سالگرد شهادت شهید حسن باقری و شهدای اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: چشم‌های تیزبین نیروهای اطلاعاتی و عملیاتی ما همواره دشمنان را رصد می‌کند و بخش زیادی از شکست‌های توطئه‌های دشمنان به دلیل اطلاعاتی است که نیروهای ما در اختیار دارند.
وی افزود: چندی پیش نیروهای اطلاعاتی برخی کشورهای مخالف نظام اسلامی در منطقه نشستی داشتند که آن‌ها علی‌رغم اینکه تمامی جوانب را در اغتشاشات اخیر سنجیده بودند، ولی در این جلسه به شدت آشفته بودند؛ زیرا شرکت‌کنندگان در این نشست اعتراض داشتند که برآوردهای غلطی در خصوص ایران ارائه و این موضوع باعث شد که به واسطه دخالت‌هایی که در قالب حمایت از اغتشاشات انجام دادیم، اکنون باید منتظر اقدام تلافی‌جویانه ایران باشیم.[isna.ir/xdNdrY]
*********************

*برآوردهای غلط دشمن از کارکردهای هژمونی ایران، یکی از اصلی‌ترین دلایل شکست توطئه‌ها در طول عمر انقلاب اسلامی ایران بوده است.
برآورد غلط از مردم،‌ از کارکردهای سیستم حکومت، از قدرت ایران، از اعتقادات جوانان و از خیلی چیزهای دیگر که دشمن با وجود تقلای زیاد اما در فهم آنها ناموفق بوده و خواهد بود.
این بهم‌ریختگی اطلاعاتی و آشفتگی از بابت پاسخهای تلافی‌جویانه ایران که توسط سردار تولایی مورد اشاره قرار گرفته نیز نعمتی است الهی که در پرتو درایت رهبر معظم انقلاب، مقاومت مردم و سنگین بودن کفه عقلانیت عمومی در ایران حادث شده و بایستی بواسطه آن شکرگذار درگاه احدیت بود.
شکری که البته اقتدار و توجه نیروهای امنیتی در کنترل دشمن، پیش‌بینی تهدیدات آینده و تقویت جبهه جهاد تبیین از لوازم آن است.
 

 
کد مطلب: 449088