تاریخ انتشار : سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵
 
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس مطرح کرد؛

تاکید مجلس و قوه قضاییه بر تفکیک بی‌گناهان از اغتشاشگران

Share/Save/Bookmark
تاکید مجلس و قوه قضاییه بر تفکیک بی‌گناهان از اغتشاشگران
 
موسوی گفت: نمایندگان مجلس و قوه قضاییه در نشست مشترک به دادرسی دقیق دستگیرشدندگان در آشوب ها اخیر و تفکیک بی‌گناهان از اغتشاشگران تاکید کردند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:سیدنظام الدین موسوی سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در توضیح نشست مشترک مجلس و قوه قضاییه که امروز به صورت غیرعلنی برگزار شد، گفت: در امتداد جلسات مشترک بین قوا، جلسه مشترک بین مجلس و قوه قضاییه و مسئولان دستگاه قضا به میزبانی مجلس برگزارشد.
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: از طرف مجلس روسای کمیسیون‌های حقوقی و قضایی، امور داخلی کشور و شوراها و پنج نفر از نمایندگان دغدغه‌ها و مطالبی را بیان کردند.
وی تصریح کرد: مردم مطالبات و مسائل گسترده‌ای در حوزه تعامل با دستگاه قضایی دارند و این مسائل به نمایندگان مجلس شورای اسلامی منتقل می‌شود از جمله موضوعات اطاله دادرسی، مبارزه با مفاسد اقتصادی، جرم انگاری، مسائل حقوقی فیمابین قوه قضاییه و مجلس، ارتباط و تعامل نمایندگان با مسئولان دستگاه قضایی در سطح عالی و استان‌ها بود که در نشست غیرعلنی مطرح شد.
سخنگوی هیات رئیسه مجلس گفت: نمایندگان مجلس و قوه قضاییه در نشست مشترک به دادرسی دقیق دستگیرشدندگان در آشوب ها اخیر و تفکیک بی‌گناهان از اغتشاشگران تاکید کردند.
کد مطلب: 448033