تاریخ انتشار : شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵
 

افزایش انگیزه برای تناسب اندام در جامعه با بسته نرم افزاری اینوگام

Share/Save/Bookmark
افزایش انگیزه برای تناسب اندام در جامعه با بسته نرم افزاری اینوگام
 
اینوگام مجموعه ای از چند نرم افزار است که برای کاربر ورزش کردن، ایجاد انگیزه می کند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: مهدی غلامی، عضو هیات مدیره شرکت فناوری های اطلاعاتی و مالی توزیع شده یکتا ققنوس پارس با اشاره به این که اپلیکیشن اینوگام، در واقع مجموعه ای از چند نرم افزار اعتبارحسابی مختلف است، گفت: اینوگام با انجام فعالیت های ورزشی مانند راه رفتن، دویدن، دوچرخه سواری و  حتی شرکت در رویدادهای ورزشی تعریف شده، امتیازهایی در قالب امتیاز به حساب کاربری افراد تخصیص می دهد.
اساس کار بر مبنای وفاداری و حس اعتماد مشتریان و ارتقای فرهنگ ورزش شهروندی است که با مدل های مختلف، فعالیت‌ها به صورت امتیاز جمع آوری و در نهایت قابلیت خرج کردن دارد.
 
خرید پس از ورزش
راه های مختلفی برای خرج امتیازات وجود دارد، شرکت در رویدادهای تخصصی، شرکت در دوره های آموزشی و ورزشی، مراجعه به پزشکان و مربیان حوزه سلامت و تناسب اندام، خرید از فروشگاه های ورزشی، دریافت بن تخفیف کنسرت ها و سینما، استخر از جمله مهم ترین این راه هاست.
کاربران قابلیت مشاهده انواع گزارشات نموداری و متنی مربوط به سلامت خود را دارند مانند گزارش های کنترل و مدیریت وزن، گزارشات فعالیت های ورزشی، رتبه بندی خود در بین کمپین های مختلف و گروه های مختلف موجود در شهر و محله و همچنین می توانند این آمار را در شبکه های اجتماعی، به عنوان رکورد خود به اشتراک بگذارند.
کاربران می توانند متناسب با موقعیت خود، در انواع مسابقات و جشنواره های اینوگام که در شبکه های مجازی برگزار می شود، شرکت کنند و علاوه بر محک توانمندی های شخصی، از جوایزی بهره مند شوند.
 
اشتغال آفرینی نرم افزار
مربیان و پزشکان حوزه سلامت نیز می توانند با این اپلیکیشن رفتار مراجعه کنندگان خود را تحت نظر داشته باشند و با ایجاد گروه های مختلف حس رقابت و انگیزش را در آنها ترغیب کنند.
این مدیر حوزه دانش بنیان توضیح داد: بر همین اساس حدود 1500 مربی ورزشی تاکنون از طریق این نرم افزار ایران ساخت فعالیت و کسب درآمد می کنند و با ایجاد حدود 25 فرصت شغلی نیز افراد به صورت مستقیم در شرکت مشغول به کار شده اند.
 
کد مطلب: 447974