تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹
 

حضور گسترده مردم در اجتماع امت رسول اللّه (ص)/ شیر خفته ی ایران بیدار شد

Share/Save/Bookmark
حضور گسترده مردم در اجتماع امت رسول اللّه (ص)/ شیر خفته ی ایران بیدار شد
 
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: علاوه بر دشمنان، خود ما نیز از هوشیاری و میزان حضور مردم در تجمع مقابله با فتنه و آشوب غافل‌گیر شدیم.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: محمدحسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت‌وگوی تلویزیونی با اشاره به حضور گسترده مردم در تجمع هفته جاری اجتماع بزرگ امت رسول اللّه (ص) در میدان انقلاب تهران گفت: علاوه بر دشمنان، خود ما نیز از هوشیاری و میزان حضور مردم در تجمع امروز غافل‌گیر شدیم.وی ادامه داد:‌ برخی عناصر خائن که شناسانامه ایرانی دارند، این تصور خام را برای دشمنان ایجاد می‌کنند که مردم دیگر دلبستگی به نظام، انقلاب، دین و حتی کشور ندارند ولی در هفته جاری شاهد حضور گسترده ملت ایران بودیم.عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: کشیدن چادر از سر بانوی هم‌وطن، سوزاندن مساجد وحسینیه‌ها و آتش زدن قرآن بزرگترین اوج حماقت دشمنان ما است که شیر خفته، یعنی ایران عزیز را بیدار می‌کنند.
صفار هرندی با اشاره به سرمایه گذاری دشمنان برای برهم زدن وحدت ملت ایران اظهار کرد: دشمنان به بهانه های مختلف می خواهند اقشار مختلف ملت ایران را رو به روی هم قرار دهند ولی هوشمندی ملت ایران شهادت می‌دهد که بازهم دشمنان در این صحنه‌ها ناکام مانده‌اند.
وی درباره درخواست از قوه قضائیه برای برخورد با اغتشاش‌گران در بیانیه تجمع امروز گفت: این قضیه در تمام دنیا معمول است که کسی که آرامش را از مردم بگیرد و به اموال عمومی تعرض کند را باید سرجای خود نشاند و اگر این اتفاق نیافتد، ممکن است این مسئله روال ثابت شود و کشور ما دچار مشکلاتی که برخی از کشورهای همسایه با آن روبه‌رو هستند، شود.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان خاطرنشان کرد: قطعا باید نظم و نسقی و قاطعیتی در کشور برقرار باشد ولی این قاطعیت نیز باید کاملا با رعایت عدل و انصاف و ملاحظه احوال اشخاص باشد.
 
کد مطلب: 446974