تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶
 

حاج‌علی اکبری: صف‌ جوانان هیجان‌زده از جنایتکاران اغتشاشگر جداست

از منافقین‌کوردل و تروریست‌ها انتقام می‌گیریم
Share/Save/Bookmark
 
امام جمعه موقت تهران گفت:ما حساب نوجوانان و جوانانی که از روی هیجان و احساسات غفلت کردند و در تور دشمن افتادند جدا می‌دانیم و امیدواریم خانواده‌ها و مجموعه‌‌های فرهنگی در این ارتباط فکری بکنند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام و المسلمین حاج‌علی اکبری امام جمعه موقت تهران در سخنرانی در اجتماع میلیونی مردم تهران علیه اغتشاش‌گران در خیابان‌های منتهی به میدان انقلاب، گفت: در هفته دفاع مقدس و در سالروز رحلت پیامبر اعظم(ص) و شهادت امام مجتبی(ع) بار دیگر در میدان انقلاب اسلامی هستیم؛ بار دیگر نسل سلمان و ایرانیان مومن و وفادار. اینجا حضور معجزنشان مومنان و صاحبان اصلی این نهضت بزرگ و باعظمت است؛ امروز میدان انقلاب اسلامی میدان جدیدی برای رویارویی سرنوشت‌ساز این ملت عزیز و وفادار در برابر جریان استکبار جهانی و جریان کفر و ظلم با سرکردگی رژیم صهیونیستی است. میدان رویارویی با دشمنان پلید ملت ایران و دشمنان پلید انقلاب اسلامی است. 
وی با بیان اینکه راز دشمنی‌های زنجیره‌ای دشمنان را باید در هویت انقلاب اسلامی دید، گفت: ملت عزیز ما از ضربه زدن به دشمنان غافل نبودند و حسد، دشمنان را دیوانه کرده است و تمدن‌شان روبه افول و فروپاشی است. آنها بی ثباتی، کاهش نفوذ ایران در جهان و منطقه، یک ایران عقب‌‌مانده و دست نشانده و زیر سلطه و زبون و بهم ریخته و گاو شیرده می‌خواستند اما به کوری چشم‌شان و به همت مردمان خدایی ایران امروز، عزیز، امن، متحد و با قدرت نه گفتن به جریان استکبار و دلبسته به آرمان‌ها و حاضر در مرزهای دانش جهانی و بهره‌مند از قدرت بازدارندگی است. 
حاج علی‌اکبری خاطرنشان کرد: برادران و خواهران عزیزم؛ به این دشمن سیاه‌رو باید حق داد که شب و روز نداشته باشند و در اتاق فکرهای شیطانی درصدد ضربه به ما باشند اما بعد از رویارویی و جنگ نیابتی که ضرب شست ملت ما را دریافت کردند نتوانستند در برابر ملت ما مقاومت کنند لذا به سراغ فتنه‌انگیزی نیابتی رفتند.  این کار برای آنها کم هزینه است و دشمن با پرچمداری حاج قاسم سلیمانی عزیز ما زمین‌گیر شدند و در جاهای دیگر بیچاره‌اند. وقتی نفوذ منطقه ای ایران را می‌بینند و شکوه حضور ملت را در اربعین می‌بینند که از 6 میلیون نفر آغاز شد و افزون بر 20 میلیون نفر حضور دارند و حضور ایرانیان به 4 میلیون رسید لذا مترصد انتقام از ملت ما شدند. 
امام جمعه موقت تهران ادامه داد: کاری که در جریان اخیر انجام شد از قبل آماده شده بود و همه امکانات را به میدان آوردند و عوامل ضدانقلاب از منافقین کودک کش تا جریان سلطنت‌طلبِ آواره تا گروهک‌های پست و رذل و عناصر اراذل و اوباش را مدت‌ها پیش آماده کرده بودند و ظرفیت فضای مجازی را در اختیار داشتند لذا فوت این بانوی جوان در پلیس امنیت اخلاقی این فرصت را در اختیار آنها قرار داد؛ آنها فورا سراغ اصل مسئله رفتند و با عجله و ساز و برگ وارد میدان شدند؛ رفتارها ربطی به ملت ایران نداشت و کاملاً رفتار داعشی است؛ آسیب به اموال عمومی تا مغازه‌های مردم و طراحی برای کشته‌سازی و ایراد جراحت به قصد کشت تمام کینه‌ای بود که ناجوانمردان از ملت غیور داشتند و بر سر این شهدا آوردند و اینها مظلومانه در موضع دفاع بودند.
وی افزود: اهانت به نماد هویت زن مسلمان ایرانی یعنی حجاب و چادر تا اهانت به پرجم مقدس جمهوری اسلامی که نماد هویت ملی ایرانی‌هاست تا شعارهای ساختارشکنانه و تا اهانت به ساحت قران را شاهد بودیم و از هیچ‌چیز فروگذار نکردند تا امنیت ملی و وحدت ملی و عفاف و حجاب بانوی مسلمان را مورد حمله قرار دهند. مردم ما از روز اول صف خود را این جنایتکاران جدا کردند. هیچ ظرفیت مردمی این بازی‌ها پیدا نکرد و مردم بصیر و هوشیار ما با روشن‌بینی و هوشیاری دشمن را ناکام گذاشتند. اینجا تهران امام حسین، مواسات، اربعین، مقاومت و تهران چمران‌ها، همت‌ها، احمدی‌روشن‌ها و کاظمی آشتیانی‌هاست. 
حاج‌علی اکبری با بیان اینکه مردم عزیز ما بعد از راهپیمایی باشکوه در نمازجمعه امروز گرد هم آمدند و در سایر نقاط کشور به تناسب حرفشان این است که روشن و صریح به دشمنان اسلام می‌گوییم که ما شما را گم نمی‌کنیم، گفت: ما استکبار جهانی را مسبب اصلی می‌دانیم و به موقع انتقام همه این نامردی ها را می‌گیریم. پیاده نظام از منافقین کوردل تا ضدانقلاب مزدور تا گروهک‌ها اینها را به تیغ انتقام می‌سپاریم و امیدواریم با دست قدرت نیروهای امنیتی و انتظامی و با تدبیر دستگاه قضایی به اشد مجازات برسند. 

امام جمعه موقت تهران در پایان گفت: ما حساب نوجوانان و جوانانی که از روی هیجان و احساسات غفلت کردند و در تور دشمن افتادند جدا می‌دانیم و امیدواریم خانواده‌ها و مجموعه‌‌های فرهنگی در این ارتباط فکری بکنند.
 
کد مطلب: 446931