تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴
 
تبدیل اعتراض به جنگ خیابانی چه معنایی دارد؟!

ورود تروریست‌ها و داعشی‌ها به صحنه جرم

Share/Save/Bookmark
ورود تروریست‌ها و داعشی‌ها به صحنه جرم
 
اغتشاشات اخیر خیلی زود ماهیت خود را نشان داد، اگر فتنه ۸۸ در هشت ماه و فتنه بنزینی در طی یک هفته مقصد خود را به مسافرانش اعلام کرد؛ فتنه روسری تکانی در خیابان در کمتر از دو روز از خود رونمایی کرد!
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: پنج روز پس از فوت مهسا امینی گروهک‌های تروریستی و احزاب ورشکسته سیاسی یکی پس از دیگری از خواب بیدار شده و سعی دارند از آب گل‌آلوده شده در خیابان ماهی بگیرند. این اقدام باعث فاصله گرفتن برخی افراد هیجان‌زده از تیم‌های تخریب و آشوب شده و این تنهایی اجتماعی در شهر باعث شده است تا عناصر آموزش‌دیده با رادیکال کردن فضا و ایجاد تشنج مصنوعی دست به خودکشی سیاسی بزنند.
انجام اقدامات تخریبی، آسیب زدن به اموال مردم و نیز بیت‌المال، همچنین دست زدن به مدل‌های عملیاتی ترکیبی منافقین- داعشی چون کشیدن چادر از سر برخی زنان محجبه و آتش‌افروزی بخشی از اقدامات گروهکی در دو روز گذشته بوده است.
هدف ضدانقلاب و گروهک‌های تروریستی از فرستادن تعدادی مزدور به خیابان آن است تا جنین دورگه‌ای با خاصیت ساختارشکنی در برخی شهرها تشکیل دهد. این جنین دورگه مجموعه نیروهایی است که به‌صورت مستقیم و یا غیر مستقیم به سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای غربی متصل بوده و دستورات آن‌ها را اجرا می‌کنند.
در دو روز گذشته رسانه‌های ضدانقلاب با دوپینگ و ضریب دهی مصنوعی و استفاده از تکنیک‌های بزرگنمایی در واقعه سعی کرده است با تعمیم اقدامات محدود خود به مردم و نیز گسترده سازی استانی خودش را در شبکه‌های اجتماعی بالا بکشد. ضد انقلاب با تاکتیک بازنشر تصاویر و فیلم‌های قدیمی و نیز برجسته‌سازی خشونت سعی دارد درصد مخاطب خود را بالا ببرد. گزارش‌های میدانی نشان می‌دهد که این گروه‌های تروریستی در اجرای نقشه خود ناکام بوده و مساحت عملکرد این گروه‌ها به شدت کاهش‌یافته است.
تبدیل اعتراض به جنگ خیابانی چه معنایی دارد؟ / ورود تروریست‌ها و داعشی‌ها به صحنه جرم + تصاویر
پروژه حمام خون در خیابان
خط‌شکنی عناصر گروهکی و پشتیبانی گسترده رسانه‌ای باهدف ایجاد جرئت در سایر گروه‌های ضدانقلاب و ایجاد صف پیوستگی آن‌ها به هم نیاز به کاتالیزورهای خاص دارد که تروریست‌ها در اجرای آن با شکست روبرو شدند، روز گذشته استاندار تهران خبر داد که علاوه بر پیدا شدن رد پای چند سفارتخانه خارجی در آشوب‌ها چند تبعه خارجی نیز توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دستگیرشده‌اند. این افراد در هنگام دستگیری تجهیزات کامل مخابراتی و چند سلاح خودکار همراه داشته‌اند؛ یکی از این افراد اعتراف کرده که مأموریت داشته تا پروژه کشته سازی را کلید بزند.
البته پروژه کشته سازی در استان کردستان به شیوه دیگر کلید خورده است! استاندار کردستان از کشته شدن ۳ نفر در جریان تجمعات غیرقانونی در شهرهای استان خبر داد و گفته است که مرگ هر ۳ نفر مشکوک است. هدف پروژه کشته سازی افزایش دامنه تحرکات ساختارشکنانه و استفاده از کمک‌های خارجی برای انقلاب نرم است.
در فتنه سال ۸۸ دامنه اجرای سناریوی کشته سازی آن‌قدر وسیع شد که شعله‌های آن به مجلس سنای آمریکا هم رسید. درحالی‌که سناتور مک کارتر در سنای آمریکا با نمایش تصویری از ترانه موسوی به‌دروغ از او به‌عنوان کشته حوادث ۸۸ یاد می‌کرد، در تهران هم یکی از سران فتنه در مراسم ختم سعیده پورآقایی، یکی دیگر از قربانیان پروژه کشته سازی فتنه گران شرکت می‌کند؛ نهایتاً مصاحبه اموات ادعایی در لیست ۷۲ نفره سران فتنه تیرهای خلاصی بود که به سیبل این دروغ بزرگ شلیک شد. در آبان ۹۸ نیز پرده‌ای دیگر از این سناریو اکران شده و در اغتشاشات شهریور امسال نیز بار دیگر چند سفارتخانه اروپایی با همکاری تروریست‌های دست‌آموز آن را مورد آزمایش محدود قرار داده‌اند.
تبدیل اعتراض به جنگ خیابانی چه معنایی دارد؟ / ورود تروریست‌ها و داعشی‌ها به صحنه جرم + تصاویر
تبدیل اعتراض به جنگ خیابانی چه معنایی دارد؟ / ورود تروریست‌ها و داعشی‌ها به صحنه جرم + تصاویر
البته سناریو کشته سازی دارای تئوری جامعه‌شناسی نیز هست!
نزدیک به دو سال قبل علی‌رضا علوی‌تبار در یادداشتی پیرامون نامه سرگشاده موسوی‌خوئینی‌ها به رهبر انقلاب نوشته بود: در وضعیت بحرانی قرارگرفته‌ایم. این وضعیت ناگوار در کنار «جامعه‌ای آشفته و گسیخته» منجر به وضعیت «ناگوار غیرانقلابی» می‌شود. وضعیتی که از دل آن نه انقلاب، بلکه فروپاشی و استهلاک روزافزون و در بدترین حالت شورش‌ها و درگیری‌های کور، بیرون می‌آید.
هدف پروژه کشته سازی در کوتاه‌مدت اثرگذاری روی افکار عمومی و در بلندمدت ثبات‌زدایی از حوزه امنیت سخت و نیمه سخت کشوراست. در دی ماه سال ۱۳۹۶ کانال تروریستی آمد نیوز به مدیریت معدوم نیما زم مردم را به شورش و نافرمانی مدنی تحریک و خط دهی می‌کرد، همچنین هماهنگی لازم را برای تعیین زمان و مکان حضور افراد در تجمعات انجام می‌داد. در آن زمان زم به یک تلویزیون ضدانقلاب گفته بود که در سه مرحله پیچیده باید با نظام برخورد کرد، در ابتدا باید کف خیابان را شلوغ کرد، سپس آب را تا نقطه‌جوش داغ کرد (کشته سازی) و در مرحله سوم با اندام تجهیزات و تأسیسات فرصت بازسازی را از حکومت گرفت. فرمت دو روز اغتشاشات پراکنده در شهر نشان می‌دهد فرمول سازمان اطلاعات فرانسه هنوز در ایران کار می‌کند!
بازی سلبریتی‌ها در شبکه اعماق!
هر چه استقبال از اقدامات ساختار شکنانه در خیابان کمتر باشد، خشونت تروریست‌ها برای تحریک زیرپوستی خاکستری‌ها بالا می‌رود، این معادله نیاز به یک کاتالیزور نیز دارد. ورود سلبریتی‌ها به غائله آشوب سازی و تولید اخبار جعلی و ضریب دادن به تحرکات رادیکال معدل اثرگذاری جنین دورگه تروریستی را بالا می‌برد.
سلبریتی‌های ورزشی، هنری و اجتماعی با تولید محتوای زرد مخاطب را مهندسی ذهنی کرده و ضمن تخریب مسئولیت‌های اجتماعی فرصت را برای اقدامات ضد امنیتی فراهم می‌کنند. پیاده نظم ناتوی فرهنگی با رفتارهای منفعت طلبانه و کم‌عمق نقش شبکه اعماق را برای داعشی‌ها بازی کرده و گاهی در نقش اعلامی و گاهی در نقش جهادی‌های مرتد برای دشمن سنگ تمام می‌گذارند.
تبدیل اعتراض به جنگ خیابانی چه معنایی دارد؟ / ورود تروریست‌ها و داعشی‌ها به صحنه جرم + تصاویر
تبدیل اعتراض به جنگ خیابانی چه معنایی دارد؟ / ورود تروریست‌ها و داعشی‌ها به صحنه جرم + تصاویر
دومین روز از اغتشاشات محدود با اسم رمز ژینا دارای چند نقطه اتصالی قابل‌توجه است:
۱- اقلیت میلیشیا در برابر دریای جمعیت انقلابی با وقاحت تمام مشغول شنا کردن در خلاف مسیر آب است؛ به‌زودی سیل خروشان آن‌ها را با خود خواهد برد!
۲- آنچه روی صحنه در حال اجراست یک نمایش ضعیف سانتی‌مانتالیستی با افکت‌های شبکه‌های مجازی ازجمله اینستاگرام است.
۳- عبور از سوگواری و نقطه‌چین گذاری به‌سوی خشونت عریان و تبدیل آن به جنگ خیابانی نشان می‌دهد ژینا (مهسا) تنها اسم رمزی مشترک میان داعشی‌ها، منافقین و تجزیه‌طلبان و تعدادی از گروهک‌های لیبرال و اصلاح‌طلب باهدف گردش‌به‌چپ است.
۴- اغتشاشات اخیر خیلی زود ماهیت خود را نشان داد، اگر فتنه ۸۸ در هشت ماه و فتنه بنزینی در طی یک هفته مقصد خود را به مسافرانش اعلام کرد؛ فتنه روسری تکانی در خیابان در کمتر از دو روز ماهیت شرورانه خود را به نمایش گذاشت.
۵- تکلیف آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها با فتنه روسری تکان‌ها کاملاً مشخص بوده و موضع خود را با اقدامات امنیتی در درون و بیرون مرز مشخص کرده‌اند، سه سفارت اروپایی در تهران روی لبه تیغ تنها اتاق لجستیکی فتنه را تجهیز کرده‌اند.
۶- برخورد با اغتشاشات تنها سلبی نیست! لازم است مجلس شورای اسلامی با تشدید مجازات همه مشارکت‌کنندگان در اغتشاشاتِ منجر به لطمات جانی و مالی را تصویب کند تا هزینه آشوب سازی خیابانی مشخص باشد.
برای درک بهتر صحنه فتنه روسری تکانی در تهران نیاز به درک دقیق از تحولات در شش ماه گذشته دارد. افزایش بازدارندگی نظامی و امنیتی، پاسخ سریع و صریح به اقدامات شرورانه دشمن دست رد نظام به توافق ضعیف، مهار گروهک تروریستی سنتکام در منطقه، پیروزی در جنگ نفت‌کش‌ها و عبور از منطقه امن آمریکا؛ کور کردن چشم موساد و سیا در سه ایستگاه منطقه‌ای و اروپایی و عبور دادن عراقی‌ها از بحران دشمن را در دوران «تصمیم‌گیری‌های سخت» قرار داده است! این جنگ امنیتی به‌زودی از تهران به مبدأ آن منتقل خواهد شد.
کد مطلب: 446863