تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ شهريور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶
 

تعرض به بانوی محجبه و خوشحالی از آتش گرفتن پلیس، جدیدترین شاهکار دیکتاتورها

Share/Save/Bookmark
تعرض به بانوی محجبه و خوشحالی از آتش گرفتن پلیس، جدیدترین شاهکار دیکتاتورها
 
بخش قابل توجهی از جریان به ظاهر اصلاح طلب و طیف غربگرا شدیداً به روحیه دیکتاتوری آلوده است. این طیف نه از آزادی بیان چیزی می‌فهمد و نه از حقوق زنان چیزی متوجه می‌شود. نشان به آن نشان که وقتی نجفی همسر دوم خود را به قتل رساند، قاتل را قهرمان جلوه دادند. ...
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: بخش قابل توجهی از جریان به ظاهر اصلاح طلب و طیف غربگرا شدیداً به روحیه دیکتاتوری آلوده است. این طیف نه از آزادی بیان چیزی می‌فهمد و نه از حقوق زنان چیزی متوجه می‌شود. نشان به آن نشان که وقتی نجفی همسر دوم خود را به قتل رساند، قاتل را قهرمان جلوه دادند.
در ماجرای مثله کردن پیکر یک دختر جوان توسط شخصی به نام آرمان عبدالعالی نیز جریان به ظاهر اصلاح طلب، با دفاع از قاتل یک زن، به صدور حکم اعدام اعتراض کرده و خواستار لغو آن شدند.

 
حالا این جریان سیاسی بار دیگر خوی دیکتاتوری و وحشیگری خود را نمایش داده و پادوهای آنها در کف خیابان دقیقاً همانند اراذل و اوباش دوران رضاشاه، با تعرض به یک بانوی محجبه در خیابان، چادر از سر وی کشیده است.
همچنین برخی رسانه‌های اصلاح طلب با بازنشر فیلم آتش گرفتن یکی از مأمورین خدوم نیروی انتظامی، در اقدامی شنیع از این اتفاق ابراز خرسندی کرده است. به نظر شما طیف تندرو اصلاح طلب و جریان غربگرا دیگر باید با چه زبانی و با چه حرکتی خوی دیکتاتوری و وحشیگری خود را ثابت کند؟

 
یکی از فعالین رسانه‌ای در واکنش به این اقدامات شنیع در مطلبی نوشت: «منطق اغتشاشگران در دو جمله: من می‌توانم تو را کتک بزنم، آتش بزنم؛ ناموست را در خیابان مورد تعرض قرار بدهم و چادر از سرش بکشم و همه هم تشویقم کنند اما تو، نه حق داری به من چپ نگاه کنی و نه حق داری کسی که به من چپ نگاه کرده را تشویق کنی؛ گشت ارشاد را هم بردار ولی من خودم هر خانم چادری را ببینم چادر از سرش می‌کشم!»

 
در روزهای اخیر گروهک‌های تروریستی تجزیه طلب و گروهک ورشکسته و جنایتکار منافقین با جریان به ظاهر اصلاح طلب همصدا شده‌اند. از سوی دیگر شاهد اقدامات شنیع ازجمله تعرض به بانوی محجبه و شادمانی از آتش گرفتن مأمور نیروی انتظامی بوده‌ایم، اما نکته قابل تأمل اینجاست که امثال خاتمی و حجاریان و ظریف و...به‌هیچ‌عنوان از این روند ابراز برائت نکرده و این وحشیگری‌ها را محکوم نکرده‌اند.

 
کد مطلب: 446859