تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ تير ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۹
 

سردار باقری: تحرکات دشمنان را زیر نظر داریم

Share/Save/Bookmark
سردار باقری: تحرکات دشمنان را زیر نظر داریم
 
گاهی شرارت‌های بسیار پراکنده‌ای از سوی دشمنان وجود داشته است که نیرو‌های مسلح از سپاه، مرزبانی و ارتش در زمین و هوا مشغول فعالیت و تحرکات آنان را رصد می‌کنن
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح صبح امروز از طریق فرودگاه سنندج وارد استان کردستان شد و مورد استقبال نماینده، ولی فقیه در استان، استاندار و فرماندهان نظامی و انتظامی قرار گرفت.

رئیس ستادکل نیرو‌های مسلح در بدو ورود در جمع خبرنگاران با ابراز خرسندی از حضور در استان کردستان و سلام و قدردانی از مجاهدت‌های مردمان این دیار در طول دوران انقلاب و دفاع مقدس گفت: هدف از این سفر سرکشی و بررسی حوزه‌های مربوط به نیرو‌های مسلح و امنیت منطقه و مرز‌های کردستان است.

وی ضمن بررسی فعالیت‌های نیرو‌های مسلح در همکاری با دولت و مردم در استان افزود: در یک ماه اخیر جلسات و بررسی‌های کامل در نیرو‌های مسلح استان کردستان انجام شده تا زمینه این سفر مهیا شده است.

سرلشکر باقری با بیان اینکه "بحمدالله وضعیت امنیت در کشور و استان کردستان و مرز‌های این خطه پایدار و فوق‌العاده خوب است و هیچ مشکلی نداریم"، تصریح کرد: گاهی شرارت‌های بسیار پراکنده‌ای از سوی دشمنان وجود داشته است که نیرو‌های مسلح از سپاه، مرزبانی و ارتش در زمین و هوا مشغول فعالیت و تحرکات آنان را رصد می‌کنند.

سرکشی و نشست با نیرو‌های مسلح؛ سپاه، ارتش و انتظامی؛ بررسی میدانی امنیت مرز‌ها و فعالیت‌های نیرو‌های مسلح از جمله برنامه‌های سفر دوروزه سردار باقری به استان کردستان است.
کد مطلب: 444423