تاریخ انتشار : جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۴
 

جنایات غرب| هزاران قربانی جنسی ژاپنی!

Share/Save/Bookmark
 
سلطه کامل آمریکایی‌ها بر استان اوکیناوای ژاپن هیچگاه اجازه نداد آمار دقیقی از تعداد تجاوزها و تجاوزهای منجر به قتل توسط سربازان آمریکایی منتشر شود اما شمار تجاوزها تا ۱۰ هزار نفر نیز تخمین زده می‌شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:   کانال جنایات غرب نوشت: سلطه کامل آمریکایی‌ها بر استان اوکیناوای ژاپن هیچگاه اجازه نداد آمار دقیقی از تعداد تجاوزها و تجاوزهای منجر به قتل توسط سربازان آمریکایی منتشر شود اما شمار تجاوزها تا ۱۰ هزار نفر نیز تخمین زده می‌شود.

پس از اینکه ژاپن در جریان جنگ جهانی دوم در آگوست ۱۹۴۵ شکست خورد و تسلیم شد تا ۲۸ اُم آوریل سال ۱۹۵۲ این کشور در اشغال متفقین بود.

در همان سال آمریکا بر اساس توافق با سران ژاپن اجازه یافت تا برای مدت نامحدودی، سربازان خود را در خاک ژاپن مستقر کند. بنابراین بعد از خروج نیروهای بیگانه از ژاپن، استان اکیناوا همچنان در اشغال نیروهای آمریکایی ماند.

نیروهای آمریکایی دارای مصونیت بودند و آزادانه در اوکیناوا به هر اقدامی دست می‌زدند.

​یکی از سرجوخه‌های آمریکایی می‌گوید: روزی در قالب یک دسته در حال حرکت بودیم که در کنار جاده با یک گروه تقریبا ده نفره از سربازان آمریکایی مواجه شدیم که در فاصله‌ای نزدیک به هم حلقه زده بودند. آنها بسیار با شور و هیجان رفتار می‌کردند و به نظر می رسید که آنها دارند تخته نرد بازی می کنند.

وی در حالی که شوکه شده ادامه می‌دهد: هنگامی که ما از کنار آنها رد می‌شدیم، من می‌توانستم ببینم که آنها به نوبت در حال تجاوز به یک زن آسیایی بودند. من داشتم از خشم منفجر می‌شدم، اما یگان به حرکت خود ادامه داد انگار نه انگار که چیزی دیده باشند.

ش
کد مطلب: 443615