تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۶
 

تشکیلات خودگردان: تلاش تل‌آویو برای مختومه کردن پرونده ابوعاقله جنایت است

Share/Save/Bookmark
تشکیلات خودگردان: تلاش تل‌آویو برای مختومه کردن پرونده ابوعاقله جنایت است
 
وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین به تصمیم تل‌آویو برای عدم اجرای تحقیقات درباره جنایت ترور «شیرین ابو عاقله» خبرنگار فلسطینی شبکه الجزیره واکنش نشان داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: وزارت خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین در بیانیه‌ای، تصمیم ارتش رژیم صهیونیستی برای عدم اجرای تحقیقات درباره جنایت به شهادت رساندن شیرین ابو عاقله را نتیجه ناکامی این رژیم در پنهان کردن جنایت‌هایش دانست.
در این بیانیه آمده است که ارتش رژیم صهیونیستی ده‌ها ادله و شواهد، نتایج کالبدشکافی و دیگر ادله مربوط به ترور شیرین ابو عاقله را نادیده گرفت.
بنابر گزارش شبکه الجزیره، وزارت خارجه فلسطین در بیانیه خود آورده است که تلاش‌های ارتش رژیم اشغالگر برای مختومه کردن پرونده ترور شیرین ابو عاقله و فرار از مسئولیت‌های آن به بهانه‌های واهی، تلاشی بیهوده و به منزله یک جنایت جدید است.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی از خودداری ارتش این رژیم از اجرای تحقیقات جنایی درباره ترور شهیده «شیرین ابو عاقله» خبرنگار فلسطینی شبکه الجزیره خبر دادند.
در همین ارتباط، ژنرال «یفت تومر یروشالمی» دادستان کل نظامی رژیم صهیونیستی تاکنون از صدور دستورات مربوط به اجرای تحقیقات در یگان تحقیقاتی پلیس نظامی خودداری کرده و مدعی است که هیچ گونه شبهه جنایی در پس قتل ابو عاقله وجود دارد.
 
کد مطلب: 443375