تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸
 

بایدن در جریان یک بازدید گم شد!

Share/Save/Bookmark
 
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: طی هفته‌های اخیر، رئیس‌جمهور آمریکا بارها با بروز دادن حرکات عجیب مثل دست دادن با هوا و گاف‌های کلامی سوژه رسانه‌ها شده است.  در جدیدترین ویدئویی که از وی منتشر شده، به نظر می‌رسد جو بایدن هنگام بازدید از یک کارخانه در اوهایو در اتاقی پر از جمعیت گم شده است. در این تصاویر، بایدن گیج و سردرگم به اطراف نگاه می‌کند و قبل از این که او را راهنمایی کنند که کجا برای عکس دسته‌جمعی ژست بگیرد، می‌پرسد «کجا می‌روم».

بعد از دست به دست شدن این ویدئو، کاربران فضای مجازی بایدن را مورد تمسخر قرار دادند و گاف‌های اخیر و ژست‌های عجیب او را یادآوری کردند. حتی برخی نسبت به وضعیت سلامتی رئیس‌جمهور آمریکا ابراز نگرانی کردند. پیش‌تر همچنین روزنامه آمریکایی واشنگتن‌تایمز گزارش کرد که بایدن در جمع کارکنان این کارخانه در همیلتون اوهایو گفت که در دوران کاری خود، ۵۰ بار به ایران و عراق و افغانستان سفر کرده است!

این روزنامه آمریکایی ادامه داد که بایدن به دفعات به افغانستان و عراق سفر کرده و یکی از این سفرها برای دیدن پسرش «بیو» که هم‌اکنون فوت شده، بوده است. اما تازه‌ترین اظهارات وی نشان می‌دهد که او تعداد سفرهای خود به این کشورهای غرب آسیا که ایران را نیز به اشتباه در آن نام برده، دو برابر کرده است.

پیش از ورود بایدن به کاخ سفید، گمانه‌زنی‌ها درباره زوال عقل او مکرراً از زبان جمهوری‌خواهان مطرح می‌شد. گاف‌های متعدد او پس از رسیدن به ریاست‌جمهوری نگرانی مقامات و مردم آمریکا از توانایی اداره امور توسط رئیس‌جمهور کشورشان را دوچندان کرده است.

ش
کد مطلب: 443077
مرجع : جهان نیوز