تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵
 

بایدن و ماجرای ادامه دار توهین به خبرنگاران درآمریکا

Share/Save/Bookmark
 
جو بایدن که در نظرسنجی‌های هفته‌های اخیر به دلیل مشکلاتی از قبیل تورم و گرانی‌ها در آمریکا دچار افت شدید محبوبیت شده است، در نشست کاخ سفید به خبرنگار شبکه فاکس نیوز توهین کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: توهین زشت رئیس‌جمهور آمریکا علیه خبرنگار شبکه فاکس نیوز در جریان یک نشست در کاخ سفید خبرساز شده است.

انتشار فیلمی از پاسخ توهین آمیز جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا به سوال «پیتر دوسی» خبرنگار حوزه کاخ سفید در شبکه فاکس نیوز درباره تورم در این کشور، جنجال‌های زیاید ایجاد کرده است.

منابع رسانه‌ای غربی از قبیل روزنامه «گاردین»، فیلم پاسخ زشت جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا به این خبرنگار شبکه تلویزیونی جمهوری‌خواه را منتشر کردند.

پیتر دوسی خبرنگار فاکس نیوز در پایان جلسه «شورای رقابت کاخ سفید» که به منظور بررسی تلاش‌های دولت آمریکا به منظور مقابله با تورم در این کشور برگزار شد، از بایدن درباره تورم سوال کرد.

این خبرنگار آمریکایی با صدای بلند و در حالی که مسئولان برگزاری این مراسم در تلاش بودند او را از جلسه خارج کنند، خطاب به رئیس‌جمهور آمریکا گفت: «آیا به نظر شما تورم، یک نقطه ضعف سیاسی در انتخابات میان دوره‌ای کنگره (۲۰۲۲) برای شما است؟»

 ش
کد مطلب: 439618
مرجع : فارس