تاریخ انتشار : يکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳
 

هشدار سردار قاآنی به سردمداران آمریکایی

Share/Save/Bookmark
 
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در کنگره بین‌‌المللی جبهه مقاومت با عنوان «یادواره شهدای مهاجر مدافع حرم» با اشاره به توانایی کنونی جبهه مقاومت تصریح می‌کند: فرماندهان آمریکایی در جلسه‌ای خصوصی با حضور رئیس جمهور جنایتکار سابق این کشور دور هم جمع شدند و فرماندهان دریایی ارتش آمریکا گفتند ناوهای ما آهن‌پاره‌ای بیش نیست، این ناوها فرسوده شده‌اند و امروز شرایط طوری است که جبهه مقابل ما سلاح‌هایی دارند که ناوهای آمریکایی را هر جایی از کشورهای مقاومت که ببینند، آن‌ها را سیبل حمله‌های خود قرار می‌دهند.

وی با اشاره به نقش شوم ۲۰ ساله آمریکا برای آشوب در منطقه تصریح می‌کند: آمریکایی‌‌ها با دست خودشان در ۱۱ سپتامبر خودزنی کردند تا فصل جدیدی از توطئه ها را در دنیا شروع کنند و در ادامه بدون همراهی و سر از پا نشناخته به منطقه ما طی ۲۰ سال گذشته حمله کردند که هدف نهایی نیز ضربه زدن به نظام اسلامی بود. فرمانده نیروی قدس می‌گوید: روز اول که آمریکا وارد منطقه شد، ما اخطار دادیم  وارد نشوید که بیچاره می‌شوید. وارد شدند و ۲۰ سال جنایت کردند در پایان این ۲۰ سال نیز آن جنایت عظیم را در عراق مرتکب شدند و شهیدان سلیمانی، ابومهدی المهندس و شهدای همراه را به بزدلانه‌ترین شیوه و بی اعتبارترین روش نظامی به شهادت رساندند.

قاآنی هشدار را به خطاب به سرمداران آمریکا می‌دهد و ابراز می‌دارد: زمینه انتقام از آمریکایی‌ها را از داخل خانه‌هایشان و با افرادی از کنار دست خودشان فراهم می‌کنیم، بدون اینکه خودمان حضور داشته باشیم. اگر عاقلانی در آمریکا پیدا شوند که خودشان با قاتلان سردار سلیمانی مقابله کنند، برایشان هزینه‌های کمتری دارد تا فرزندان جبهه مقاومت به انتقام بروند البته این انتقام شروع شده است.

وی ادامه می‌دهد: ما بچه شیعه‌ها بلدیم چگونه انتقام بگیریم، آن‌ها فکر می‌کنند که شهید سلیمانی را زده‌اند و کار تمام است، اما خون شهید سلیمانی وجود بچه‌های مقاومت را به جوشش آورده است. شهدا به ما آموختند در مسیر مقاومت هرگز نباید به بن‌بست رسید و این شهدا و خانواده‌هایشان هر وقت به ما می‌رسند درخواست انتقام از جنایتکاران اهانت‌گر به جبهه مقاومت را دارند که این انتقام قطعاً محقق خواهد شد.

ش
کد مطلب: 439551
مرجع : فارس