تاریخ انتشار : يکشنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹
 

مناطق تحت اشغال قطعا به آغوش سوریه بازخواهد گشت/ گفتگو با بثینه شعبان مشاور بشار اسد

Share/Save/Bookmark
 
بثینه شعبان مشاور سیاسی و رسانه‌ای بشار اسد رئیس جمهور سوریه بر عزم جدی دولت و ارتش برای پاکسازی مناطقی که همچنان در اشغال گروه‌های تروریستی است و بازگرداندن این مناطق به آغوش سوریه تاکید کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  بثینه شعبان مشاور سیاسی و رسانه‌ای بشار اسد رئیس جمهور سوریه بر عزم جدی دولت و ارتش برای پاکسازی مناطقی که همچنان در اشغال گروه‌های تروریستی است و بازگرداندن این مناطق به آغوش سوریه تاکید کرد.

بثینه شعبان مشاور سیاسی و رسانه‌ای بشار اسد رئیس جمهور سوریه گفت : سوریه، نفاق و دورویی غربی‌ها را برملا کرد و در حال حاضر صداهای زیادی در غرب خواستار افشای حقیقت هستند و از حق در سوریه و مناطق زیادی در جهان حمایت می‌کنند به همین سبب امروز آغاز تاریخی جدید است.

خبرنگار پرسید: طی سال‌های اخیر گروه‌های تروریستی از جمله داعش به دروازه‌های دمشق رسیده بودند، اما ارتش عربی سوریه معادلات را تغییر داد و برهم زد، در حال حاضر برخی مناطق از جمله در شمال سوریه همچنان در اشغال گروه‌های تروریستی است، آیا شما همچنان بر ضرورت آزادسازی تمام خاک سوریه از اشغال تروریسم تاکید و پافشاری می‌کنید؟

مشاور بشار اسد در پاسخ تصریح کرد: قطعا به یاری خدا، هر اندازه هم هزینه داشته باشد و هر قدر هم زمان طول بکشد، باید تمام خاک سوریه به آغوش سوریه بازگردد.

ش
کد مطلب: 437129
مرجع : تسنیم