تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۲
 

عمر پربرکت آیت الله حسن زاده آملی وقف تالیف و تبیین معارف دین شد

Share/Save/Bookmark
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن تسلیت درگذشت آیت الله حسن زاده آملی گفت: عمر پربرکت ایشان مصروف و وقف تالیف و تبیین معارف دین شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی درگذشت آیت الله حسن زاده آملی را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

کل نفس ذائقه الموت ثم الینا ترجعنون

هر نفسی طعم مرگ را می چشد سپس به سوی ما بازگشت داده می شوید.

قال رسو الله(ص): اذا مات العالم الفقیه ثلم فی الاسلام ثلمه الایسدها هاشیء

سلام علیکم بما صبرتم

ارتحال عالم ربانی، سالک توحیدی و فقیه عالیقدر، یار دیرین امام و رهبری حضرت آیت الله حسن زاده آملی(رحمت الله علیه) آن مجاهد نستوه و دانشمند فرزانه که عمر پربرکت و حیات طیبه خود را مصروف و وقف تالیف و تبیین معارف دین نمود و به حق کارنامه ایشان مشحون از خدمت صادقانه و تلاش خالصانه در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و معارف و لطایف دینی است، موجب تاثر و تالم دل های همه مومنین، ارادتمندان و شاگردان ایشان گردید.

اینجانب به نمایندگی از خیل عظیم بسیجیان این ضایعه دردناک و محزن را محضر مبارک حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی)، بیت مکرم ایشان و حوزه های علمیه کشور تسلیت و تعزیت عرض می نمایم. از پیشگاه خداوند منان برای ایشان علو درجات معنوی و روحانی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل توام با صحت و سلامتی مسئلت می نمایم.

ش
کد مطلب: 433423