تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱
 

تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی در مسجدالأقصی، کرانه باختری و غزه

Share/Save/Bookmark
 
نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز با یورش به مناطق مختلف کرانه باختری و قدس اشغالی، تعدادی از فلسطینیان از جمله اسرای آزاده را بازداشت کردند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: نظامیان رژیم صهیونیستی بامداد امروز دوشنبه پس از یورش به منزل اسیر آزاده «عبدالناصر الرابی» در شهر قلقیلیه، او را بازداشت کردند.

نظامیان صهیونیست همچنین دو جوان را در طولکرام و یک جوان دیگر را در عنتبا دستگیر کردند.

نیروهای اشغالگر اسرائیلی همچنین با یورش به شهرک بیت ریما در غرب رام‌الله یک جوان را پس از بازرسی منزل و تخریب اسباب و اثاثیه آن بازداشت کردند.

طبق گزارش وبگاه «عربی ۲۱»، نظامیان صهیونیست همچنین به روستای عین یبرود یورش برده و یک جوان را به مدت چند ساعت بازداشت کردند.

آن‌ها همچنین به شهرک ترمسعیا، منطقه مجاور دیوار نژادپرستانه حایل در شهرک بیتونیا در غرب رام‌الله و مناطقی از بیت‌لحم و منطقه ابو انجیم یورش بردند.

نیروهای اشغالگر اسرائیلی همچنین با یورش به قدس اشغالی یک جوان را در شهرک الطور بازداشت کردند.

از سوی دیگر ده‌ها شهرک‌نشین صهیونیست صبح امروز دوشنبه با حمایت نیروهای پلیس رژیم اشغالگر به صحن‌های مسجدالأقصی یورش بردند.

این شهرک‌نشینان از سمت باب‌المغاربه به صحن‌های مسجدالأقصی یورش برده و مراسم تلمودی را به جا آوردند.

تیراندازی به سمت ماهیگیران فلسطینی در غزه

قایق‌های رژیم اشغالگر صبح امروز دوشنبه به سمت قایق‌های ماهیگیری فلسطینیان در سواحل شمال شهر غزه آتش گشودند.

کمیته ثبت تجاوزات رژیم اشغالگر علیه ماهیگیران گزارش داد که قایق‌های رژیم صهیونیستی به سمت قایق‌ها ماهیگیران در غرب شهرک بیت لاهیا و السودانیه واقع در فاصله دو تا سه مایلی شلیک کردند.

ش
کد مطلب: 433055
مرجع : فارس