تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۵
 

بهره‌برداری از سیستم‌های رباتیک خط‌شکن در سال‌های آینده/

Share/Save/Bookmark
 
معاون عملیات سپاه با بیان اینکه ابزارهای امنیتی برای واردات قابل اعتماد نیستند، گفت: در سال‌های آینده از سیستم های رباتیک خط شکن در حوزه نبرد زمینی بهره مند خواهیم شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار عباس نیلفروشان معاون عملیات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در حاشیه مراسم رونمایی از دستاوردهای راهبردی حوزه چک و خنثی‌سازی بمب در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: آنچه قبلا رونمایی‌کردیم در حوزه جنگ سخت بود و امروز آنچه رونمایی شد در حوزه جنگ‌ نیمه سخت وامنیتی است.

وی با بیان اینکه لازم ‌بود سپاه در این‌ حوزه نیز به خودکفایی برسد، عنوان کرد: ابزارهای امنیتی برای واردات قابل اعتماد نیستند زیرا کشورهای متخاصم یا این‌ تجهیزات را به ما نمی‌فروشند یا با اعمال تغییراتی می‌توانند سطح حساسیت این دستگاه‌ها را کاهش داده تا در زمان لازم بتوانند مواد و بسته‌های انفجاری را به کشور وارد کنند.

معاون عملیات سپاه ادامه داد: اهمیت این دستگاه‌ها این است که ضریب امنیتی مبادی ورودی کشور و همچنین اماکن ما را بالا برده است.

سردار نیلفروشان تاکید کرد: به خصوص‌ در مقابله رویکرد جدید رژیم صهیونیستی که از نبرد سخت با ما نا امید شده است و به سمت نبرد در فضای خاکستری و امنیتی رفته است، استفاده از این تجهیزات بسیار اهمیت دارد.

معاون عملیات سپاه پاسداران در پایان گفت: انشا الله در سال‌های آینده از سیستم های رباتیک خط شکن در حوزه نبرد زمینی نیز بهره مند خواهیم شد. 

ش
کد مطلب: 433024
مرجع : فارس