تاریخ انتشار : شنبه ۶ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹
 

ماجرای تعرض به رئیس علوم پزشکی اهواز

Share/Save/Bookmark
دانشگاه علوم پزشکی اهواز در پی درگیری فیزیکی با رئیس این دانشگاه در زمان بازدید وزیر بهداشت، توضیحاتی را ارائه داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اهواز در پی درگیری فیزیکی با رئیس این دانشگاه همزمان با بازدید وزیر بهداشت، توضیحاتی را ارائه داد.

متن روابط عمومی به این شرح است:

ظهر امروز همزمان با حضور امید آفرین رییس محترم جمهور و اعضای دولت مردمی ایران قوی در استان و بازدید وزیر محترم بهداشت از بیمارستان های استان به منظور بررسی وضعیت ارائه خدمات به بیماران، فردی که دارای مدرک دامپزشکی و با مسئولیت مراقبت و نگه داری از حیوانات آزمایشگاهی دانشگاه است با حرکاتی عجیب ضمن نزدیک شدن به وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز که در حال ویزیت و عیادت از بیماران مبتلا به کرونا بودند، با ایجاد بی نظمی در روند ارائه خدمات به بیماران، به سمت رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهوار حمله ور شد و وی را مضروب نمود. این اقدام غیراخلاقی با واکنش وزیر بهداشت و مقامات انتظامی همراه مواجه شد و فرد متخلف به سرعت بازداشت شد.

لازم به ذکر است که ضارب در ماه های گذشته به دلیل انتشار مطالب موهن در فضای مجازی و تخلفات متعدد اداری از سوی هیات رسیدگی به تخلفات دانشگاه مجرم شناخته شده بود و برای وی احکامی در این زمینه صادر شده است. لذا اقدام وی علیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در راستای تلافی جویی از احکام قانونی صادره و کاملا شخصی بوده و برخلاف ادعای رسانه های بیگانه هیچ ارتباطی به اعتراض به اطلاعات مربوط به حوزه سلامت نداشته است .

 این اقدام زشت و از پیش طراحی شده که در پی از دست رفتن برخی منافع مالی و با هدایت برخی عوامل پشت پرده و مافیایی در حوزه علوم پزشکی انجام و با هماهنگی با خارج از کشور به سرعت مورد سواستفاده برخی رسانه های معاند نیز قرار گرفت نشان از عمق خطر افراد منفعت طلب و قدرت طلب در حوزه سلامت دارد که حاضرند برای به جیب زدن ثروت، اخلاق را زیر پا بگذراند و بی شرمانه در روز پزشک به پزشک ایثارگر و زحمتکش خوزستانی که در یک سال و نیم اخیر برای حفاظت از سلامت مردم از جان مایه گذاشته است حمله فیزیکی کنند.

 در حالیکه خوزستان شادمان از سفر سیدمحرومان بود و اقدام مثبت و انقلابی دولت مردمی باعث تزریق امید به مردم شده چنین اقدام زشت و تاسف باری که با اعتراض اعضای سازمان نظام پزشکی خوزستان و پزشکان و کادر درمان نیز همراه شد باعث تلخ کامی گروه های مختلف مردمی و مدافعان سلامت شده است که امید میرود مقامات قضایی با رسیدگی فوری و خارج از نوبت به پرونده این فرد متخلف؛ موجبات صیانت و حفاظت از جایگاه مدافعان سلامت در دوران سخت مبارزه با کرونا را که رهبر معظم انقلاب بارها در فرمایشاتشان از این قشر زحمتکش تقدیر به عمل آورده بودند، را فراهم آورند.

م
کد مطلب: 431407