تاریخ انتشار : شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۵
 

بازگشت آرامش به خوزستان/‌اجازه خرابکاری به ‌فرصت‌طلبان ‌داده نشد/مردم ‌‌راهشان رااز منافقین جداکردند

Share/Save/Bookmark
بازگشت آرامش به خوزستان/‌اجازه خرابکاری به ‌فرصت‌طلبان ‌داده نشد/مردم ‌‌راهشان رااز منافقین جداکردند
 
سخنگوی ناجا ضمن تقدیر از همکاری و همراهی مردم شریف خوزستان با نیروی انتظامی عنوان داشت: با وجود تلاش مذبوحانه افراد مغرض و شبکه های معاند در جهت افزایش تنش، اجازه هیچ گونه تحرک و خرابکاری به افراد فرصت طلب داده نشد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:به گزارشپایگاه خبری پلیس، سردار‌ مهدی حاجیان‌ در خصوص آخرین وضعیت امنیتی استان خوزستان اظهار داشت: در ابتدا لازم می دانم از همکاری و همراهی مردم شریف و باغیرت خوزستان با نیروی انتظامی تقدیر و تشکر کنم.
وی ادامه داد: مردم ولایی و معتقد استان خوزستان با جدا کردن راهشان از اشرار و منافقین، در بازگشت امنیت و آرامش مجدد به استان نقش مهمی ایفا کردند که این هوشیاری و آگاهی قابل تقدیر است.

معاون اجتماعی و سخنگوی نیروی انتظامی اظهار داشت: با وجود تلاش مذبوحانه افراد مغرض و شبکه‌های معاند در جهت افزایش تنش، اجازه هیچ‌گونه تحرک و خرابکاری به افراد فرصت‌طلب داده نشد.
این مقام ارشد انتظامی با گرامیداشت یاد و خاطر "ضرغام پرست" شهید راه نظم و امنیت در استان خوزستان و جانفشانی کلیه رده های اجرایی و اتخاذ تمهیدات مناسب و هدایت مستمر و منظم عملیاتی و اشراف اطلاعاتی را از جمله اقدامات نیروی انتظامی در خنثی سازی تحرکات دشمنان نظام گفت: الحمدالله هیچ‌گونه مشکل امنیتی در سطح استان وجود ندارد و کلیه نقاط حساس شهرستان های استان مدیریت و تحت کنترل قرار گرفته و تا این لحظه، بدون رویداد خاصی امنیت حکمفرماست.

م
 
کد مطلب: 429329
مرجع : تسنیم