تاریخ انتشار : شنبه ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶
 

سیداحمد قریشی از فرماندهان لشکر فاطمیون به شهادت رسید

Share/Save/Bookmark
سیداحمد قریشی از فرماندهان لشکر فاطمیون به شهادت رسید
 
سیداحمد قریشی از جانبازان دوران دفاع مقدس و مجاهد راه دفاع از حرم اهل بیت (ع) به دلیل جراحات ناشی از جهاد، در سوریه به یاران شهیدش پیوست.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سیداحمد قریشی از فرماندهان دلسوز و خدوم لشکر فاطمیون و یکی دیگر از اعضای خانواده شهیدان قریشی که در طول هشت سال دفاع مقدس شش شهید را تقدیم این نظام و انقلاب کردند، به فیض شهادت نائل آمد.
او از جانبازان دوران دفاع مقدس بود و طی سال‌های متمادی در راه دفاع از حرم مبارزه کرد، به دلیل جراحات ناشی از جنگ ‌تحمیلی، در سوریه به یاران شهیدش پیوست.

شهید سیداحمد قریشی
سیداحمد قریشی اهل روستای برغان از توابع شهرستان کرج فرزند شهید سیدکمال قریشی، برادر شهید سیدمحمود قریشی و پسرعموی چهار برادر شهیدان قریشی، از فرماندهان سابق ستاد بسیج کرج و از مسؤولان سابق سپاه تهران بود و در طول هشت سال دفاع مقدس در جبهه‌های حق علیه باطل حضور یافت و با دشمن بعثی جنگید.

شهید قریشی در کنار رزمندگان و فرزندان شهدای فاطمیون
مراسم تشییع این‌ شهید با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی، روز یکشنبه سوم مرداد از ساعت ۱۰ صبح از میدان شهدای کرج آغاز می‌شود و پیکر مطهرش در گلزار شهدای امامزاده محمد (ع) قطعه سرداران شهید به خاک سپرده خواهد شد.م
 
کد مطلب: 429299
مرجع : فارس