تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۷
 

سردار سلیمانی: گام دوم انقلاب یک سازمان دهی جدید است

Share/Save/Bookmark
رئیس سازمان بسیج با اشاره به اینکه گام دوم انقلاب یک سازمان دهی جدید است برای اینکه راهی که می خواهیم طی کنیم همراه با یک جهش باشد ادامه داد: این مسیر را باید با روحیه جهادی و تکیه بر جوانان عزیز بتوانیم تمدن سازی کنیم.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:رئیس سازمان بسیج با اشاره به اینکه گام دوم انقلاب یک سازمان دهی جدید است برای اینکه راهی که می خواهیم طی کنیم همراه با یک جهش باشد ادامه داد: این مسیر را باید با روحیه جهادی و تکیه بر جوانان عزیز بتوانیم تمدن سازی کنیم.
 
به گزارش رجانیوز؛ سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین امروز صبح در حاشیه جشنواره جهادگران علم و فناوری با اشاره به برگزاری این جشنواره در دهه فجر گفت: این اقدام گویای یک مسئله است و اینکه انقلاب اسلامی و استقرار جمهوری اسلامی در ایران عزیز آغاز یک راه جدید است.
 
وی با اشاره به اینکه قبل از پیروزی انقلاب اسلامی توانمندی های علمی ناچیزی داشتیم ادامه داد: امروز وقتی بررسی می کنیم می بینیم به برکت انقلاب اسلامی ایران و مجاهدت جوانان عزیز توانستیم در دنیا جزو رتبه های برتر در رشته های مختلف علمی و فناوری، مهندسی و پزشکی باشیم.
 
رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه هر موضوعی را که بررسی می کنیم ایران اسلامی برای عملکرد خود در آن زمینه کارنامه درخشانی دارد تاکید کرد: دنیا این موضوع  را باور کرده است.
 
سردار سلیمانی با اشاره به اینکه گام دوم انقلاب یک سازمان دهی جدید است برای اینکه راهی که می خواهیم طی کنیم همراه با یک جهش باشد ادامه داد: این مسیر را باید با روحیه جهادی و تکیه بر جوانان عزیز بتوانیم تمدن سازی کنیم.
 
سردار سلیمانی با بیان اینکه بسیج به دنبال آن است که استعدادهای مختلف را شناسایی کند و از ایده های آنها حمایت کند تاکید کرد: از توانمندی های جوانان پشتیبانی می کنیم تا این محصولات علمی و فناورانه تبدیل به تولیدات قابل استفاده در کشور تبدیل شده و تولید ثروت کند.
 
وی با اشاره به اینکه ما در این مسیر خودکفا خواهیم شد و نیازهای کشور را برطرف خواهیم کرد گفت: با این کارهای علمی از خروج ارز جلوگیری می کنیم و می توانیم صادرات داشته باشیم، هدف ما تصرف مرزهای علم و فناوری است.


م
کد مطلب: 420677