تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۱
 

جزئیات انفجار شیء نورانی حوالی سمنان و خراسان شمالی/ "وجود شهاب‌سنگ هنوز به قطعیت نرسیده است"

Share/Save/Bookmark
جزئیات انفجار شیء نورانی حوالی سمنان و خراسان شمالی/ "وجود شهاب‌سنگ هنوز به قطعیت نرسیده است"
 
جزئیات تازه از انفجار یک شیء نورانی در آسمان مناطق بین استان‌های سمنان و خراسان شمالی حاکی از آن است که علی‌رغم برخی شایعات وجود شهاب‌سنگ هنوز به قطعیت نرسیده است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: شب گذشته بود که بر اساس گزارش‌ها، اهالی روستاهای بین استان سمنان و استان خراسان شمالی، پس از دیدن یک شیء نورانی در آسمان، صدای انفجار مهیبی را شنیدند.
فرمانده سپاه شهرستان میامی با تأیید مشاهده و انفجار این شیء نورانی در این منطقه به خبرنگار تسنیم گفت: تحقیقات درباره شیء نورانی ایجادشده در شب گذشته ادامه دارد.
ابوالقاسم کشاورزیان اظهار داشت: شیء نورانی ایجادشده، حوالی ساعت 20 شب گذشته در مناطق بین 2 استان سمنان و خراسان شمالی واقع در کلاته‌های شرقی به سمت جاجرم مشاهده شده است و تعدادی از ساکنان این منطقه صدا و نور ناشی از انفجار را شنیده و دیده‌اند.

فرمانده سپاه میامی با بیان اینکه "وجود شهاب‌سنگ هنوز به قطعیت نرسیده است" گفت: هیچ دلیل محکمی از منشأ تولید صدای انفجار این شیء نورانی در آسمان وجود ندارد.
فرمانده سپاه میامی با اشاره به حضور گروه‌های گشت و بازرسی در منطقه نیز بیان کرد: این گروه‌ها در حال بررسی دقیق ماجرا هستند و درصورتی‌که نتایج و اثرات این انفجار در منطقه وجود داشته باشد، نسبت به علت‌یابی دقیق آن اقدام می‌شود.
کشاورزیان با بیان اینکه "این گروه‌ها در حال جمع‌آوری اطلاعات شاهدان این اتفاق هستند" تصریح کرد: اما در حال حاضر نمی‌توان منشأ تولید آن را به قطعیت بیان کرد.

م
کد مطلب: 415830
مرجع : تسنیم