تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۲
۱
 
نوروزی:

شاهد قاچاق کالاتوسط دختر یکی از وزرا و شرکت‌داری آقای وزیر هستیم/دخالت برخی ارکان دولتی در قاچاق کالا

Share/Save/Bookmark
شاهد قاچاق کالاتوسط دختر یکی از وزرا و شرکت‌داری آقای وزیر هستیم/دخالت برخی ارکان دولتی در قاچاق کالا
 
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس گفت: برخی ارکان دولتی مستقیم یا غیرمستقیم در قاچاق کالا به کشور دست دارند و شاهد قاچاق کالا توسط دختر یکی از وزرا و شرکت‌داری و کارخانه‌داری آقای وزیر هستیم.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام حسن نوروزی نماینده مردم رباط ‌کریم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز به کشور گفت: مبنای اشتغال و تولید اقتصاد مقاومتی است و پایه و اساس اقتصاد مقاومتی نیز اقتصاد درون‌زا است و در همین راستا نظام بانکی ما باید نظامی مستقل و غیرمتزلزل باشد.

وی افزود: متاسفانه برخی از افراد با بهره از تجارب قبلی کاری خود در بحث قاچاق کالا و ارز به کشور سود برده و فعالیت‌هایی را در این راستا دارند. ما به عنوان مثال کسانی که در حوزه بانکی یا امور دارایی و یا سایر وزارتخانه‌ها پیش از این مشغول بوده و یا بازخرید شده‌اند بعضا مشاهده می‌شود که تجارب خود را در این راستا به کار می‌گیرند.

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس اظهار داشت: متاسفانه افراد با انگیزه‌ای برای امر مبارزه با قاچاق کالا و ارز انتخاب نمی‌شوند و از سوی دیگر برخی از ارکان دولتی نیز به طور مستقیم و غیرمستقیم در بحث قاچاق کالا به کشور دست دارند.

نوروزی خاطرنشان کرد: به عنوان نمونه وقتی دختر وزیر در کار قاچاق کالا دست دارد و یا شخص وزیر شرکت و کارخانه دارد این افراد نمی‌توانند دل در گرو منافع ملت و نظام داشته باشند و از منافع مردم به طور کامل صیانت کنند.

وی در پایان گفت: استفاده از رانت برای برخی از افراد و وجود ارتباطات خاص در این راستا باعث می‌شود تا قاچاق کالا و ارز به کشور شکل گیرد و باید مسئولان گره از شرکت‌داری و کارخانه‌داری منافع مردم را پیگیری کنند.

م
 
کد مطلب: 380404
مرجع : فارس
 
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۴-۱۰ ۱۴:۵۴:۴۰
همین ها انگل های جامعه هستند که جلوی پیشرفت کشور رو گرفته اند و تیشه به ریشه اقتصاد میزنن و مثل زالو خون جامعه رو میمکند.