تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۲۳
 
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی:

۲۵۵ میلیون تشرف به حرم منور رضوی به ثبت رسید‌/تشرف ۳ میلیون زائر به حرم رضوی در شهادت امام رضا(ع)

Share/Save/Bookmark
 
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: ۲۵۵ میلیون تشرف به حرم منور رضوی سال گذشته به ثبت رسید.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:   مرتضی بختیاری عصر امروز در همایش بسیج در حرم منور رضوی اظهار داشت: یکی از ویژگی‌های بسیجی دشمن شناسی است و بسیجی در وسط میدان فضیلت‌هاست و هیچگاه فریب دشمن را نمی‌خورد.
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی افزود: امام راحل(ره) فرمودند که آمریکا شیطان بزرگ است و عده‌ای ناآگاه هستند و نمی‌دانند که ارتباط با آمریکا ارتباط با دشمن خونی است. بسیجیان بهترین دشمن شناس هستند و به هیچ عنوان اجازه سستی و کوتاهی را به‌خود نمی‌دهند و با استفاده از توصیه‌های قرآن راه آینده خود را انتخاب می‌کنند.
بختیاری گفت: به فرموده مقام معظم رهبری شبکه‌های اجتماعی قتلگاه جوانان ما شده و این شبکه‌ها ایمان، دینداری و میهن‌پرستی‌مان را از بین می‌برد. بسیجیان در دوران دفاع مقدس دشمن‌شناسی خوبی داشتند و توانستند بر دشمن غلبه کنند و امروز تکفیری‌ها قصد خیانت به حرم‌های مطهر ائمه اطهار(ع) دارند که برادران و خواهران خادم بسیجی حرم مطهر رضوی که توفیق پوشیدن لباس نوکری در این آستان مقدس را دارند با هوشیاری بالای خود چنین اجازه‌ای را به دشمنان نمی‌دهند.
وی افزود: سال گذشته 255 میلیون تشرف در حرم مطهر رضوی را داشتیم و خادم بسیجی این آستان مقدس امنیت بیش از 27 میلیون زائر امام رضا(ع) را تامین کردند.
بختیاری تاکید کرد: در آستانه شهادت امام رضا(ع) بیش از 3 میلیون زائر به مشهد الرضا(ع) مشرف می‌شوند که بخش عمده‌ای از آنها زائران پیاده هستند و در این ایام توجه ویژه‌ای در بحث مکر دشمنان که خود را در میان زائران امام مهربانی‌ها قرار می‌دهند داشته باشید تا در این ایام خاص هم همچون کل سال امنیت زائر امام رضا(ع) تامین باشد.
شما توفیق حضور در حرم مطهر رضوی را به عنوان خادم بسیجی دارید و باید گرد و خاک چشم زائران امام رضا(ع) را به فرموده ایشان طوطیای چشم خود کنید.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 356606