تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۳
۲
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:

آل‌سعود آرزوی ناامنی در ایران را به‌گور می‌برد/ وحشت خلبان‌های آمریکایی از نیروهای ایرانی

Share/Save/Bookmark
آل‌سعود آرزوی ناامنی در ایران را به‌گور می‌برد/ وحشت خلبان‌های آمریکایی از نیروهای ایرانی
 
رضایی با اشاره به اینکه واقعه دفاع مقدس حادثه بسیار مهمی در تاریخ ایران است، گفت: از این حادثه می‌توانیم برای امنیت، اقتصاد و زندگی عمومی خود درسهای فراوانی بیاموزیم و می‌توانیم بگوییم دفاع مقدس دانشگاه بزرگی برای نظامیان و شهروندان است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: سردار سرلشکر محسن رضایی ساعتی پیش در یادواره 45 شهید شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون و خدمات ترابری و پشتیبانی نفت با اشاره به پیام عید غدیرخم اظهار داشت: مفتخر هستیم که علی‌بن ابی‌طالب(ع) صالح‌ترین فرد در روی زمین پس از پیامبر(ص) امام ما است و همه شیعیان را به نام آن امام همام می‌شناسند.
وی با تبریک همزمانی عید سعید غدیر خم و آغاز هفته دفاع مقدس افزود: این تقارن و مناسبت را به همه به‌ویژه به جانبازان، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران تبریک عرض می‌کنیم.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام راجع به عظمت دفاع مقدس در تاریخ ایران اسلامی گفت: دفاع مقدس یکی از حوادث بی‌نظیر در تاریخ ایران است و این سرزمین در طول تاریخ شاهد حوادث بزرگی بوده که در تاریخ درباره آنها به‌تفصیل سخن گفته شده است.
وی افزود: سرزمین ایران قبل از اسلام شاهد کشورگشایی اسکندر و حکومت‌های ایرانی بود و پس از اسلام نیز ایران در نقطه کانونی جنگهای جهانی اول و دوم قرار گرفت به‌گونه‌ای که کارشناسان این سرزمین را منطقه‌ای حادثه‌‌خیز می‌دانند.
رضایی با ابراز اینکه واقعه دفاع مقدس حادثه بسیار مهمی در تاریخ ایران به شمار می‌رود، تأکید کرد: از این حادثه می‌توانیم برای امنیت، اقتصاد و زندگی عمومی خود درسهای فراوانی بیاموزیم و می‌توانیم بگوییم دفاع مقدس دانشگاه بزرگی برای نظامیان و شهروندان است.
وی گفت: حکومت پهلوی پیش از انقلاب اسلامی دارای دو چهره بود؛ یک چهره که قدرت نظامی منطقه به حساب می‌آمد و در باطن همین چهره نظامی، بدون اجازه آمریکا و اسرائیل اجازه استفاده از هیچ یک از تجهیزات خود را نداشت.
فرمانده سپاه در دوران دفاع مقدس گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به‌رهبری امام خمینی(ره) توانمندی‌های ملت ایران آزاد شد و توانستند صحنه‌های پرافتخاری را رقم بزنند.
رضایی تصریح کرد: اقتداری که امروز ایران اسلامی دارد از دل جنگ 8 سال دفاع مقدس خارج شده است، امروز ایران اسلامی قدرت بلامنازع دفاعی، امنیتی و نظامی در منطقه است و توان موشکی ما امروز به برد 2هزار کیلومتری رسیده است و در زمینه صرفه‌جویی نیز هزینه تأمین این نوع سلاح‌های پیشرفته به یک‌دهم رسیده است.
وی گفت: اگر از خلبانهای هواپیماهای پیشرفته آمریکایی این سؤال پرسیده شود که "از نیروهای روسیه وحشت بیشتری دارید یا نیروهای دریایی و قایق‌های تندروی ایران؟" قطعاً وحشت آنها از نیروهای دریایی ایران بسیار بیشتر است زیرا زهرچشم این نیروها را چشیده‌اند.
دبیر تشخیص مصلحت نظام با طرح این سؤال که این قدرت چگونه به‌وجود آمد، عنوان کرد: در این موضوع یک راه نورانی هویدا شد، راهی که پیشرفت و استقلال ملت همیشه سرافراز ایران اسلامی را نشان می‌داد؛ عده‌ای در داخل و خارج از کشور نمی‌خواهند این راه باز شود.
وی تأکید کرد: امروز هیچ کشوری در بعد نظامی به ایران اسلامی کمک نمی‌کند و ما به خودکفایی رسیده‌ایم.
سرلشکر رضایی با اظهار "با سختی‌های فراوانی توانستیم موشک‎های s300 را به کشور بیاوریم" گفت: دشمن از این موضوع وحشت دارد که ما با دستیابی به این قدرت بتوانیم نمونه اصلاح شده و تکمیلی آن را بسازیم همان‌گونه که برای rq170 این موضوع رخ داد و ما توانستیم به‌دست نیروهای متخصص نظامی نمونه اصلاح‌شده و قدرتمندتر از rq170 را رونمایی کنیم.
رضایی افزود: این سؤال باید پرسیده شود که چرا این شکوفایی که در زمینه نظامی به‌دست آوردیم چرا در بعدهای دیگر از جمله اقتصادی ادامه ندهیم که اگر این موضوع صورت گیرد و بتوانیم از دانشگاه 8سال دفاع مقدس به‌درستی استفاده کنیم زندگی معیشتی مردم بهبود می‌یابد.
وی با اشاره به باز شدن بازار فروش نفت گفت: هم‌اکنون که بازار فروش نفت باز شده است تولیدات این شرکت یک میلیون بشکه نفت افزایش یافته است. دفاع مقدس یک چراغ روشنی است که ما را همواره هدایت کرده است و امنیت امروز ما مرهون خون شهدا است.
دبیر تشخیص مصلحت نظام با اشاره به کشورهای ناامن منطقه اظهار داشت: امروز باید به‌درستی نگاه کنیم که عراق در چه وضعیتی به سر می‌برد، ترکیه که داعیه اقتدار نظامی داشت با یک کودتای کوچک دچار چه بحران‌هایی شده است و امنیت از آن سلب شده است، وضعیت سوریه هم که جای خود را دارد، کنار همه اینها مردم جمهوری اسلامی ایران به‌خوبی و خوشی کنار یکدیگر در حال زندگی آرامی هستند.
رضایی ادامه داد: در همین راستا حکومت آل سعود عنوان کرده است که باید امنیت را از ایران سلب کنیم. این رژیم گروهک‌ها را از سیستان و بلوچستان و کردستان تزریق کرده است تا امنیت ایران را خدشه‌دار کنند اما نیروهای همیشه بیدار ایران نقشه شوم آنها را در نطفه خفه کرده‌اند و این خیال‌ها را با خود به گور خواهند برد.
وی با بیان اینکه منشأ همه ناامنی‌ها علیه ایران در 37 سال گذشته همین آل سعود بوده است، گفت: همه جهان می‌داند ما ملتی خونسردیم و زود از کوره خارج نمی‌شویم، ما نمی‌خواهیم جنگی را آغاز کنیم اما سعودی‌ها بدانند اگر بخواهند این بازی‌های خود را ادامه دهند سیلی محکمتر از سیلی صدام خواهند خورد و دچار سرنوشتی بدتر از صدام می‌شوند.
دبیر تشخیص مصلحت نظام افزود: به‌جای اینکه سعودی‌ها خوشحال باشند که دولتی اسلامی مقابل آمریکا و اسرائیل سینه سپر کرده و به ما کمک کند برای منافع شوم خود پیمان با دشمنان اسلام بسته است.
وی در پایان گفت: رهبری امروز ما امتداد غدیر است باید خدا را نسبت به این موضوع شاکر باشیم. معضل کشورهای اسلامی نبود رهبری واحد است و برای نعمت بزرگ رهبری که ما داریم باید خدا را شاکر باشیم.
انتهای پیام/

د
کد مطلب: 349374
مرجع : تسنیم
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۰۷-۰۱ ۱۲:۲۳:۱۵
احمق دهاتی فکرکردی اینها میآیندرودررو چماق کشی میکنند-بابا جان جنگها شده (بیولوژیکی،نیابتی،میکروبی،ویروسی...)نمیبینی نیمی بیشترازمردم از(ازسرب،سیانوروکوفت زهرمار،آلودگی....)بیمارومرگ ومیرزیادشده-یکسربروتوقبرستونها تا شایددماغت بازبشه
 
United Kingdom
۱۳۹۵-۰۷-۰۱ ۲۰:۵۹:۴۴
اقای رضایی و امثال انها تنها هدفشان از کارهای به اصطلاح انقلابی حفظ شرایط برای استفاده از فرصتهای اقتصادی و سیاسی و امثال ان است. وگرنه در ایران قحط الرجال نیست که اقایان 37 ساله به حکومت چسبیده اند و ولکن ماجرا نیستند.