تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۲
 
فرماندار مهدی‌شهر:

۵۳ پروژه هفته دولت در مهدی‌شهر افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

Share/Save/Bookmark
 
فرماندار شهرستان مهدی‌شهر گفت: ۵۳ پروژه ویژه هفته دولت در شهرستان مهدی‌شهر افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:حسن ارگی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه‌های قابل‌افتتاح در مهدی‌شهر اظهار داشت: با وجود مشکلات و تنگناهای اقتصادی، دولت تدبیر و امید و دستگاه‌های اجرایی دست از خدمت به مردم برنداشته‌اند.
فرماندار شهرستان مهدی‌شهر تصریح کرد: ازآنجایی‌که تمامی خدمات دولت متعلق به‌نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، این خدمات و دستاوردها باید به مردم منعکس شود.
وی افزود: در هفته دولت در سال جاری در شهرستان مهدی‌شهر ۵۰ پروژه قابل‌افتتاح و بهره‌برداری و سه پروژه برای کلنگ‌زنی آماده‌شده است.
ارگی گفت: بیشترین پروژه‌های قابل‌افتتاح دستگاه‌های اجرایی شهرستان مهدی‌شهر در هفته دولت به ترتیب متعلق به شرکت توزیع برق با ۱۱ پروژه، جهاد کشاورزی با هشت پروژه، شرکت آب و فاضلاب روستایی با چهار پروژه، دهیاری چاشم با چهار پروژه و شرکت آب و فاضلاب شهری با چهار پروژه است.
فرماندار شهرستان مهدی‌شهر خاطرنشان کرد: میزان اعتبار پروژه‌های شهرستان مهدی‌شهر از منابع مالی ملی، ۲۱ هزار و ۷۷۰ میلیون ریال، از منابع مالی استانی ۳۲ هزار و ۵۴۴ میلیون ریال و تأمین اعتبار پروژه‌های سطح شهرستان مهدی‌شهر از سایر منابع مالی به مبلغ ۶ میلیون و ۲۸۷ هزار و ۳۷۳ میلیون ریال است.
ارگی اظهار داشت: بیان عملکرد و خدمات دولت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مردم، موجب تقویت امید و ایجاد نشاط اجتماعی در میان آحاد مردم می‌شود.
وی افزود: ایجاد یأس در مردم علی‌رغم زحمات ارزشمند صورت گرفته، ظلم در حق خادمین مردم و مردم قدرشناس ایران اسلامی است.
ارگی تصریح کرد: با عنایت به فرمایشات بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران مدیران آنچه را که انجام می‌دهند به مردم بگویند.
کد مطلب: 344963