تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۹
 
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان:

آل‌خلیفه در آتش اقدامات ظالمانه خود می‌سوزد

Share/Save/Bookmark
آل‌خلیفه در آتش اقدامات ظالمانه خود می‌سوزد
 
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان در بیانیه‌ای اعلام کردند: اقدام غیرانسانی رژیم آل‌خلیفه در مقابل مردم مظلوم بحرین و رهبر والامقام آنها آتشی را شعله‌ور می‌کند که نه‌ تنها آل‌خلیفه بلکه حامیان آنها را در خود می‌سوزاند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:به نقل از روابط عمومی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ولیعصر (عج) رفسنجان، در بیانیه این نهاد دانشجویی به مناسبت سلب تابعیت آیت‌الله شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین توسط رژیم قرون وسطایی آل خلیفه آمده است: سکوت و انفعال برخی حاکمان کشورهای اسلامی و غیراسلامی و سازمان‌های بین‌المللی در مقابل جنایات حاکمان مستبد آل‌سعود و آل‌خلیفه از یک سو و قرار دادن گروه‌های مقاومت نظیر حزب‌الله لبنان در لیست تروریسم از سوی دیگر، کار را به جایی رسانده است که این رژیم‌های سفاک بدون هیچ واهمه‌ای حقوق مردم خود و منطقه را تضییع و رهبران دینی آن‌ها را مورد ظلم و ستم قرار می‌دهند.

در این بیانیه تاکید شده است: بدیهی است این ظلم‌ها و تحقیرهای آشکار کار را به جایی می‌رساند که صبر مردم لبریز و به واکنش تند منجر می‌شود.

این بیانیه دانشجویی تصریح می‌کند: ما دانشجویان دانشگاه ولیعصر(عج) رفسنجان هم‌زبان با سردار شجاع و دلیر سپاه اسلام حاج‌ قاسم سلیمانی که زندگی خود را وقف دفاع از مردم مظلوم منطقه و بلکه جهان کرده است به رژیم حقیر آل‌خلیفه اخطار می‌دهیم، اقدامات غیر انسانی و غیر اسلامی آنان در مقابل مردم مظلوم بحرین و رهبر والامقام آنها آیت‌الله شیخ عیسی‌قاسم آتشی را شعله‌ور می‌کند که نه‌ تنها آل‌خلیفه بلکه حامیان آنها را در خود می‌سوزاند.

در این بیانیه عنوان شده است: باشد که با در پیش گرفتن راه عقل، تمام حقوق تضییع شده مردم مظلوم بحرین و رهبران دینی آنها جبران شود و این ظلم‌ها و تحقیرها پایان یابد.

انتهای پیام/   د
کد مطلب: 337059
مرجع : فارس