تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۹
 
امام جمعه کرمان:

مسؤولان قضایی با کمال بصیرت کار خود را دنبال کنند

Share/Save/Bookmark
مسؤولان قضایی با کمال بصیرت کار خود را دنبال کنند
 
امام جمعه کرمان گفت: تشکیلات قضایی ایران با وجود تمام توطئه‌های دشمنان رو به پیشرفت است و امیدواریم مسؤولان قضایی با کمال بصیرت و بینایی کار خود را دنبال کنند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله سید یحیی جعفری صبح امروز در دیدار اعضای شورای قضایی استان کرمان که به مناسبت هفته قوه قضاییه برگزار شد اظهار داشت: نظام سلطه نمی‌خواهد نظام جمهوری اسلامی روی کار باشد.

وی بیان داشت: بسیاری از افراد حرکت امام خمینی (ره) را ملامت می‌کردند در حالی که امام راحل از روز اولی که نهضت را آغاز کردند فرمودند «ما برای انجام وظیفه حرکت می‌کنیم نه برای نتیجه».

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان ادامه داد: ما باید در همه شئون زندگی فردی و اجتماعی در بحث قضا و سایر مباحث برای دنیا نمونه باشیم، اما هنوز این اتفاق روی نداده است.

جعفری از دشمنی سرسختانه نظام سلطه علیه ایران سخن به میان آورد و ابراز داشت: اقدامات دشمنان علیه ایران بسیار کمرشکن بود، زیرا مسئولان قضایی ما را شهید کردند و این در حالی‌ است که فکر نمی‌کنم این روزها دیگر شخصیتی مانند شهید بهشتی داشته باشیم، زیرا وی دارای شخصیتی کم‌نظیر بود.

وی با اشاره به دیدار با آیت‌الله بهشتی و شناخت از شخصیت ایشان بیان داشت: امام خمینی(ره) فرمودند «بهشتی به منزله یک ملت بود» و امام راحل در شهادت شهید بهشتی و شهید مطهری بسیار متالم شد.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمان ابراز داشت: خداوند، منافقان را لعنت کند که بسیاری از افراد لایق از جمله شهید بهشتی را به شهادت رساندند.

جعفری با اشاره به تهدیدات آمریکا تاکید کرد: تمام شهادت‌ها نشات گرفته از توطئه‌های آمریکایی است و این روند همچنان ادامه دارد.

وی وضعیت دستگاه قضایی در استان کرمان نسبت به گذشته از نظر جذب قضات و کیفیت کار را مطلوب ارزیابی کرد و افزود: عذرخواهی می‌کنم که نتوانستم نسبت به قوه قضاییه به نحو شایسته عمل کنم.

جعفری تاکید کرد: تشکیلات قضایی ایران با وجود تمام توطئه‌های دشمنان رو به پیشرفت است و مقام معظم رهبری فرمودند «قوه قضاییه مادر همه دستگاه‌هاست» و امیدواریم مسئولان قضایی با کمال بصیرت و بینایی کار خود را دنبال کنند.

د
کد مطلب: 336683
مرجع : فارس