تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۷
 
آیت‌الله خاتمی:

گزینه مقاومت مقابل زیاده‌‌خواهی‌های آمریکا و دنیای استکبار است

Share/Save/Bookmark
گزینه مقاومت مقابل زیاده‌‌خواهی‌های آمریکا و دنیای استکبار است
 
امام جمعه موقت تهران گفت: تنها گزینه‌ای که همه گزینه‌های روی میز دشمنان را زیر میز می‌برد و ناکام می‌گذارد، گزینه مقاومت مقابل زیاده‌ خواهی‌های آمریکا و دنیای استکبار است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: آیت‌الله سید‌ احمد خاتمی اظهار داشت: تروریسم خواندن ایران و در صدر حامیان تروریسم خواندن ایران سخنان تازه‌ای از آمریکایی‌ها نیست.

وی بیان داشت: مسؤولان آمریکایی از فجر پیروزی انقلاب اسلامی در‌ صدد براندازی نظام جمهوری اسلامی بودند و تاکنون دنبال همان هدف هستند که در گذشته ناکام بودند و اکنون هم ناکام هستند.

نماینده مردم استان کرمان در مجلس خبرگان رهبری افزود: تمام مسأله آمریکایی‌ها عقده از این است که نظام دینی در کشور ما استقرار پیدا کرده است و سخن قرآن این است که این‌ها تا زمانی که شما پای علم و دین هستید با شما در نبرد هستند و تا شما را از دین برگردانند، البته اگر بتوانند که نمی‌توانند.

وی ابراز داشت: این نبرد تنها نبرد گرم سخت‌افزاری نیست، بلکه نبرد نرم‌افزاری هم است و این جوسازی‌ها و دروغ‌های آمریکایی‌ها در همان راستا است.
خاتمی ادامه داد: سخن این است که تنها گزینه‌ای که تمام گزینه‌های روی میز دشمنان را به زیر میز می‌برد و ناکام می‌گذارد، گزینه مقاومت در برابر زیاده‌‌خواهی‌های آمریکا و دنیای استکبار است.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: واژه نفوذ بیشترین واژه‌ای است که از عید فطر سال گذشته تاکنون ده‌ها بار توسط مقام معظم رهبری در رهنمودهای خود آورده‌اند و قصه نفوذ هشدار به این است که بیدار باشیم و اجازه ندهیم، دزدی را که از درب بیرون کردیم از پنجره وارد شود.

وی خاطرنشان کرد: ملت بزرگ ایران 37 سال پیش این دزد غارتگر یعنی دولت آمریکا را از کشور بیرون راند و اینکه گفته می‌شود، دزد غارتگر، شعار نیست بلکه بیان یک واقعیت است که هیچ پست نان و آبداری قبل از انقلاب نبود، مگر اینکه با نظر آمریکایی‌ها به شخصی واگذار می‌شد.

خاتمی گفت: ملت بزرگ ایران این دزد غارتگر را 37 سال پیش از کشور ایران بیرون کردند و این دشمن می‌خواهد از پنجره قوانین بین‌المللی و با کمک هم‌پیمانان خود دوباره وارد شود و این هوشیاری و بیداری مسؤولان و مردم را می‌طلبد که جلوی نفوذ آن‌ها را بگیرد.

انتهای پیام/د
کد مطلب: 334665
مرجع : فارس