تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۳
 
حاجی‌‌دلیگانی در نطق میان‌دستور:

رئیس‌جمهور در عرصه عمل از حقوق منافع ملی دفاع و فرمایشات رهبری را نصب‌العین قرار دهد

Share/Save/Bookmark
رئیس‌جمهور در عرصه عمل از حقوق منافع ملی دفاع و فرمایشات رهبری را نصب‌العین قرار دهد
 
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: از آقای رئیس‌جمهور می‌خواهم در عرصه عمل از مصالح انقلاب اسلامی و منافع ملی و حقوق ملت ایران دفاع کند و فرمایشات رهبر معظم انقلاب را عملا نصب‌العین خود قرار دهد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:  حسینعلی حاجی‌دلیگانی در نطق میان‌دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (سوم خرداد 95) با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: سوم خرداد روزی است که دشمن در مقابل ایمان، خودباوری، عزم و مقاومت ما تسلیم شد و این پیامی است برای همه دوران‌ها از جمله امروز که بدانیم با مقاومت هوشمندانه و مدبرانه تحت هدایت‌های رهبر معظم انقلاب است که می‌توانیم استکبار جهانی را به تسلیم واداریم و این شدنی است و هر ایرانی آماده برای استقلال کشور آماده فداکاری است.

وی افزود: مقاومت مردم منطقه از جمله در عراق، سوریه، یمن، لبنان و بحرین هم نشان دهنده درستی این اعتقاد است. پیروزی‌های اخیر بسیجی‌های عراقی که آخرین سنگرهای ایادی استکبار در فلوجه و موصل را در حال تصرف هستند نشان از درستی اعتقاد به مقاومت است.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در سوریه نیز روند عمومی و کلی به نفع نیروهای مقاومت بوده و خواهد بود. استکبار جهانی بداند که با به شهادت رساندن مالک اشتری همچون شهید مصطفی بدرالدین ده‌ها بدرالدین دیگر جایگزین وی خواهند شد و از به شهادت رساندن این اسوه و الگوها نتیجه‌‌ای نخواهد گرفت.

حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: از همکاران خود در مجلس دهم دعوت می‌کنم فرصت پیش آمده در مجلس‌ آتی را به مسائلی اختصاص دهیم که دغدغه مشترک همه ماست.از جمله در خصوص عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی و رونق اقتصادی، پرداختن به موضوع اشتغال به ویژه در مورد جوانان تحصیلکرده. همچنین در خصوص معیشت مردم، رفع فقر، توجه به بازنشستگان، در خصوص افراد از کار افتاده، معلولین و ایتام در خصوص حمایت از توانمندی‌های دفاعی و به ویژه سامانه‌های موشکی و همچنین در خصوص حمایت از نیروهای مقاومت اسلامی در منطقه‌ در سوریه، یمن، عراق، لبنان و بحرین.

وی افزود: از آقای رئیس‌جمهور می‌خواهم در عرصه عمل از مصالح انقلاب اسلامی و منافع ملی و حقوق ملت ایران دفاع کند و فرمایشات رهبر معظم انقلاب را عملا نصب‌العین خود قرار دهد.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از رئیس‌جمهور درخواست دارم دستور دهد تا هیأت مشترکی برای جلوگیری از تعطیلی مابقی واحدهای صنعتی کوچک و متوسط در شاهین‌شهر به فوریت اعزام شود و دستور دهد تا وزارت کشاورزی طرح توازن تولید محصولات کشاورزی و جدول کشت را تهیه و در کشور عملیاتی کند تا از تولید بی‌رویه در بعضی محصولات و کمی تولید در بعضی محصولات دیگر در هر سال جلوگیری شود تا بیش از این کشاورزان دچار ضرر و زیان نشوند.

حاجی‌دلیگانی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین دستور داده شود تا راهکاری برای حذف واسطه‌ها در بخش کشاورزی که باعث بدبختی‌های تولیدکنندگان محصولات کشاورزی شده‌اند شناسایی شوند و حمایت هایی در بخش ارائه تسهیلات برای پرداخت خسارت به آسیب‌دیدگان صیفی‌کار صورت پذیرد.

انتهای پیام/
د
کد مطلب: 333401
مرجع : فارس