تاریخ انتشار : شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۴۸
 
همراه با انتخابات؛

پشت پرده غیبت اقتصاددانان در لیست انتخاباتی حامیان دولت/ از لیست مورد حمایت انگلیس اعلام برائت کنید/ وعده‌های عجیب نامزدهای اصلاح‌طلب

Share/Save/Bookmark
پشت پرده غیبت اقتصاددانان در لیست انتخاباتی حامیان دولت/ از لیست مورد حمایت انگلیس اعلام برائت کنید/ وعده‌های عجیب نامزدهای اصلاح‌طلب
 
اصلاح طلبان با انتخاب نکردن اقتصاددانان حامی دولت برای لیست پیشنهادی انتخابات مجلس نشان دادند که به دنبال اهداف سیاسی هستند و دادن وعده بهبود معیشت مردم غیرواقعی است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: با نزدیک شدن به زمان برگزاری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره خبرگان رهبری، بسته خبری - گزارشی "همراه با انتخابات" با ارائه تحلیل‌ها، اخبارها و رصدهای انتخاباتی از ائتلاف اصولگرایی و دیگر احزاب و تشکل‌ها برای اطلاع مخاطبین منتشر خواهد شد.


11:35

عبدالملکی: روحانی در سفر اروپا هر ایرانی را ۲.۵میلیون تومان بدهکار کرد

پشت پرده غیبت اقتصاددانان در لیست انتخاباتی حامیان دولت/ از لیست مورد حمایت انگلیس اعلام برائت کنید/ وعده‌های عجیب نامزدهای اصلاح‌طلبحجت‌الله عبدالملکی نامزد دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه دولت روحانی در سفر اخیر اروپا هر ایرانی را ۲.۵میلیون تومان بدهکار کرد، گفت: مسئله اصلی کشور اقتصاد است و مشکل مردم گرانی و بیکاری است، اما یک اقتصاددان در لیست اصلاح طلبان وجود ندارد.


11:27

نادران: وزرایی که ماهانه یک میلیارد درآمد دارند از مشکلات بی‌خبرند

الیاس نادران کاندیدای دهمین دوره انتخابات مجلس با بیان اینکه امروز در دولت صحبت از این است که با رفع تحریم ها هم مشکلات حل نمی شود، گفت: دولت وعده با پنهان کاری قادر به حل مشکلات نیست.

نادران تصریح کرد: اگر راهکار اصولی اندیشیده نشود کشور در حوزه های اجتماعی با مشکلات جدی مواجه خواهد شد البته انتظار نداریم وزرایی که ماهانه یک میلیارد تومان درآمد دارند و امروز سرمایه شان از مرز هزار میلیارد تومان گذشته درک درستی از این مسائل داشته باشند.


11:20

وعده‌های عجیب نامزدهای فهرست اصلاح‌طلبان و دولت

 
حمایت از فتنه‌گران و لیدرهای در حصر شده‌ی فتنه، کنایه به شورای نگهبان، دستاوردسازی برای بی‌دستاوردهای برجام و دادن وعده‌هایی که اساساً در اختیار یک نماینده و یا حتی در اختیار کلیّت مجلس هم نیستند در کنار مشتی سخنان کلی و غیر قابل محاسبه؛ محور عمومی سخنان تعدادی از نامزدهای لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان در گردهمایی فراگیر اصلاح‌طلبان بود.


جالب آنکه کاندیداهای ائتلاف اصلاح‌طلبان و دولت حتی شعارها و مواضعی را مطرح کرده‌اند که برخی دولت‌ها هم نتوانسته‌اند آنها را اجرا کنند!


11:10

هشدار توکلی نسبت به نفوذ شرکت‌های چندملیتی

پشت پرده غیبت اقتصاددانان در لیست انتخاباتی حامیان دولت/ از لیست مورد حمایت انگلیس اعلام برائت کنید/ وعده‌های عجیب نامزدهای اصلاح‌طلباحمد توکلی نامزد انتخابات مجلس نسبت به شکل‌گیری باشگاه نفت و نیروی ایرانیان به عنوان داووس انرژی ایران و نفوذ شرکت‌های چندملیتی هشدار داد.10:46

چالش شفافیت دارایی کاندیداهای مجلس

در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و بحث های متعددی که پیرامون لزوم مبارزه با مفاسد اقتصادی شروع شده است، مجموعه گفت و گوی های صریح و شفاف اقتصادی با نمایندگان با نام «چالش شفافیت» منتشر شد.

در این قسمت غلامرضا مصباحی مقدم در فیلم «چالش شفافیت»، میزان اموال و دارایی‌های خود را اعلام کرد.

برای مشاهده فیلم گفت‌وگوی مصباحی مقدم اینجا کلیک کنید.
 

10:40

عباسی: به نفع جریان اصولگرایی انصراف دادم

محمد عباسی کاندیدای انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی ، اظهار داشت: بنده به نفع جریان اصول‌گرایی از شرکت در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی انصراف دادم.

10:38

مرزبندی و برائت خود را از لیست‌ مورد حمایت انگلیس اعلام کنید
 
پشت پرده غیبت اقتصاددانان در لیست انتخاباتی حامیان دولت/ آثار و تبعات رأی انگلیسی در انتخابات خبرگان/ دارایی‌های احمد توکلی‌ از زبان خودشاتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در نامه‌ای خطاب به آقایان امینی، امامی کاشانی، موحدی‌کرمانی، میرمحمدی، محمدی‌نیک (ری شهری)، شاه آبادی، قمی، تسخیری، سجادی عطاآبادی، دری نجف آبادی، بطحایی، فاضل گلپایگانی و اسماعیلی از آنها خواست تا با اعلام برائت از لیست مورد حمایت انگلیس خط بطلان بر فتنه انگلیسی بکشند.

10:35

 پشت پرده غیبت اقتصاددانان در لیست انتخاباتی حامیان دولت

عبدالمجید شیخی اقتصاددان و نویسنده کتاب اقتصاد و برنامه ریزی گفت: اصلاح طلبان با انتخاب نکردن اقتصاددانان حامی دولت برای لیست پیشنهادی انتخابات مجلس نشان دادند که به دنبال اهداف سیاسی هستند و دادن وعده بهبود معیشت مردم غیرواقعی است.

10:02

شریعتمداری: برخی اهداف پساانتخاباتی دارند

آثار و تبعات رأی انگلیسی در انتخابات خبرگان/ برادر سخنگوی دولت در لیست «صدای ملت» قرار گرفت/ دارایی‌های احمد توکلی‌ از زبان خودشحسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان تصریح کرد: دشمن از کسی حمایت می‌کند که از خط اصلی امام(ره) و انقلاب فاصله گرفته باشد. برخی ممکن است اهداف پساانتخابات داشته باشند که در این زمینه باید باید هوشیار بود و از اینگونه اقدامات جلوگیری کرد.


9:48

 ذوالنور: دولت به دخالت انگلیس در انتخابات پاسخ دهد

آثار و تبعات رأی انگلیسی در انتخابات خبرگان/ برادر سخنگوی دولت در لیست «صدای ملت» قرار گرفت/ دارایی‌های احمد توکلی‌ از زبان خودشحجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنور با بیان اینکه دولت یازدهم در سیاست‌خارجه متزلل است، تاکید کرد: وقتی دولت انگلیس صراحتا در بحث انتخابات خبرگان می‌‌‌گوید به فلان لیست رای بدهید و به سه فقیه رای ندهید این دخالت آشکار در امور داخلی ایران است و دولت باید با احضار سفیر انگلیس به وزارت خارجه با دولت انگلیس برخورد کند.

9:40

 لیست نهایی جبهه مستقلین و اعتدال گرایان اعلام شد
 
قدرتعلی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدال‌گرایان، فهرست اسامی نامزدهای جبهه مستقلین و اعتدال گرایان برای مجلس دهم از حوزه انتخابیه تهران را اعلام کرد. برای مشاهده اسامی این لیست اینجا کلیک کنید.9:17

سقای‌بی‌ریا: پایداری تنها به لیست ائتلاف اصولگرایان ملتزم است

سخنگوی جبهه پایداری با بیان اینکه پایداری برای لیست ائتلاف اصولگرایان ملتزم و پایبند است، گفت: جبهه پایداری انقلاب اسلامی تنها و تنها از لیست ائتلاف اصولگرایان حمایت می‌کند

9:14

دارایی ‌های احمد توکلی‌ از زبان خودش

احمد توکلی در فیلم سلفی «چالش شفافیت» با تاکید بر اینکه نمایندگان و مسئولین مملکتی با شفاف سازی لازم  مردم را از میزان اموال و دارایی‌های خود آگاه سازند،‌گفت:  اگر مسئولین دست به این مهم بزنند مردم بهتر می‌توانند در مورد آنها قضاوت کنند و دیگر وزیر هزار میلیارد تومانی نخواهیم داشت.


 شرایط دو مرحله‌ای شدن انتخابات
 
نمایندگان در آخرین اصلاح قانون انتخابات مجلس مصوب کردند که انتخابات همچنان دومرحله‌ای برگزار شود و فرد منتخب در مرحله اول انتخابات باید حداقل 20 درصد از کل آرای مأخوذه را کسب کند.

8:31

آثار و تبعات رأی انگلیسی در انتخابات خبرگان
 
سناریوی آمریکایی-اسرائیلی-انگلیسی اعمال نفوذ در انتخابات و مهندسی و مدیریت بر افکار عمومی ایرانیان که با تاکتیک در انتخابات خبرگان به چه کسی رأی بدهید و به چه کسی رأی ندهید آغاز شده است، مرحله اول یک پروژه بسیار خطرناک می باشد. دشمنان در این سناریوی جنگ ادراکی و روانی، حضرات آیات جنتی، یزدی و مصباح در تهران، شاهرودی، علم الهدی و سعیدی در مشهد، آملی لاریجانی در مازندران و... را آماج قرار داده اند.

7:16

لیست نهایی نامزدهای «صدای ملت» در برخی حوزه‌های انتخابیه/ برادر سخنگوی دولت در لیست قرار گرفت
 
آثار و تبعات رأی انگلیسی در انتخابات خبرگان/ شرایط دو مرحله‌ای شدن انتخابات/ برادر سخنگوی دولت در لیست «صدای ملت» قرار گرفتلیست نهایی نامزدهای مورد حمایت نامزدهای «صدای ملت» در تهران و برخی شهرستان‌ها مشخص شد. برپایه این خبر علی‌رغم حضور علی مطهری در لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان و حامیان دولت به سرلیستی معاون اول دولت اصلاحات، محمدرضا عارف در لیست صدای ملت حضور ندارد.
همچنین پس از واکنش طریقت‌منفرد وزیر بهداشت دولت دهم به درج نامش در لیست صدای ملت و تاکید براینکه پیشنهاد هیچ یک از لیست‌های انتخاباتی را نپذیرفته است و می‌خواهد مستقل فعالیت کند؛ نام علی نوبخت برادر سخنگوی دولت به لیست تهران اضافه شد.
برای مشاهده اسامی لیست «صدای ملت» اینجا کلیک کنید.

1:05

لیست جریان اشرافی سفره مردم را کوچک‌تر می‌کند

دولت بعد از آنکه دو سال  و نیم همه هم و غم خود را معطوف برجام و رسیدن به وصال کدخدا کرد،اکنون همه توانش را برای فتح مجلس دهم بکار بسته تا آنجا که رئیس جمهور از آرزوی قلبی‌اش برای راه یافتن اعتدالیون به مجلس می‌گوید، یک مدیر ارشد نهاد ریاست جمهوری علنا مسئول کارهای انتخاباتی یک حزب منصوب به دولت می‌شود،برادر معاون رئیس جمهور و سخنگوی دولت بعد از بسته شدن لیست اصلاح‌طلبان، جایگزین یکی از اصلاح‌طلبان می‌شود و ...! اینها و مستندات بسیار دیگری نشان از علاقه دولت به پهن کردن سفره پاستور در بهارستان است.علاقه‌ای که سبب شده دولتیان از هیچ مرز و مانع قانونی خجالت نکشند و آشکارا به برنامه‌های خود ادامه دهند.

م
 
کد مطلب: 324702
مرجع : مشرق