تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۴۲
 
یکی از مهمترین شهرک های شیعه نشین حلب در سوریه

غافلگیری بیش از حد تصور تروریستها/"نبل" کاملا از حصر ترویست‌ها آزاد شد

Share/Save/Bookmark
 
پس از چهار سال حصر کامل توسط تروریست‌های تکفیری؛ "نبل" یکی از شهرک‌های شیعه نشین حلب سوریه دقایقی پیش به صورت کامل آزاد شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: ارتش سوریه و نیروهای خط مقدم آن به همراه نیروهای مقاومت صبح امروز وارد دو شهرک شیعه نشین نبل و الزهراء شدند.
پس از چهار سال، دقایقی پیش "نبل" یکی از شهرک‌های شیعه نشین حلب سوریه به صورت کامل از محاصره تروریست‌های تکفیری آزاد شد.
اهالی نبل و الزهراء در ریف شمالی حلب نیز از ورود نیروهای خط مقدم ارتش سوریه و همپیمانان آن در این دو شهرک پس از رفع کامل محاصره آن استقبال و ابراز خوشحالی کردند.
عملیات آزادسازی نبل و الزهرا در منطقه عمومی شمال غرب حلب از دو شب پیش آغاز و با تصرف کامل مواضع و اهداف از پیش تعیین شده بزرگترین محاصره تاریخ را در هم شکست.
این عملیات در حالی آغاز شد که تروریست ها در سوریه بیش از حد تصور غافلگیر شدند. درگیری ها در جبهه جنوبی دمشق و استان لاذقیه به حدی تروریست ها را به خود مشغول کرده بود که به اعتراف خودشان هیچ یک از گروه های تروریستی سوریه فکر عملیات در محور باشکوی به سمت نبل و الزهرا را نمی‌کردند.
عملیات فرعی و ایزایی در داخل حلب که برای دورکردن کامل توجه تروریست ها از محور باشکوی به این دو شهرک صورت گرفت تیر خلاص مقاومت به تروریست‌های سوریه بود. عملیات آزادسازی نبل و الزهرا در حالی آغاز شد که تروریست ها کاملا درگیر عملیات داخلی حلب شده بودند.
مزدوران و جنایتکاران مسلح در سوریه با انتشار این مطلب در رسانه‌های وابسته به خود که این عملیات فقط کار ایران است پیام دادند در صورتی که از این معرکه جان سالم به در ببرند ایران را به خاک و خون می‌کشند. در مقابل سوری ها با انتشار عکس سردار سلیمانی خطاب به او نوشته‌اند این مرد با تفکر انقلاب اسلامی ایران تمام توان غرب و حامیان تروریست‌ها را در سوریه به زانو درآورد و جشن و سرور را برای  70 هزار شیعه در نبل و الزهرا و سرتاسر سوریه به ارمغان آورده است.د


 
کد مطلب: 322610
مرجع : نسیم