تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۴۶
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل:

انگیزه نفوذ دشمن را باید به یاس و ناامیدی تبدیل کرد

Share/Save/Bookmark
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: شایسته است با آگاهی و بصیرت انگیزه نفوذ استکبار جهانی را در رخنه به ارکان نظام اسلامی به یاس و ناامیدی تبدیل کرد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام مهدی ستوده صبح امروز در نشست مشورتی با فعالان حوزه فرهنگ دینی در اردبیل اظهار کرد: انقلاب اسلامی در عمر 37 ساله خود نظام متکی بر مردم و پایه‌های دینی و شریعت بوده و در هیچ مقطعی از این آرمان بلند خود کوتاه نیامده است.
وی کارشکنی‌های استکبار جهانی را از همان روزهای نخست پیروزی انقلاب اسلامی در به انزوا کشیدن جمهوری اسلامی ایران یادآور شد و افزود: ما امروز باید گفتمان ناب انقلاب اسلامی را که عدالت و پیشرفت است به عنوان یک رسالت اصلی مورد توجه قرار دهیم.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اشاره به سابقه نفوذ دشمنان در تاریخ طیبه انقلاب اسلامی ادامه داد: انگیزه‌های متعددی برای دشمنان ما در موضوع نفوذ به ارکان نظام اسلامی وجود دارد که شایسته است با بصیرت تمام این انگیزه‌ها را به یاس و ناامیدی تبدیل کنیم.
ستوده بیان کرد:‌ از کودتای 28 مرداد گرفته تا حادثه طبس، تحمیل جنگ هشت ساله و اعمال تحریم‌های ظالمانه همگی نمودی از این تفکر نفوذ و شیطنت استکبار برای برچیدن ارکان حیاتی نظام اسلامی بوده است.
این مسئول با بیان اینکه نسل آینده باید متوجه این تاریخ شیطانی آمریکا و مستکبران روزگار باشد تا از سرمایه‌های این کشور بهتر صیانت کند، یادآور شد:‌ خود غربی‌ها نیز می‌دانند که در 37 سال گذشته ملت ایران سختی‌ها و دشواری‌های ناشی از تحریم‌ها و تهدیدها را پشت سر گذاشته و امروز آبدیده‌تر از آن است که اسیر جوسازی‌های کاذب و اندیشه نفوذ شیطانی شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل اهمیت اتحاد و همدلی را در این عرصه حیات انقلاب اسلامی یادآور شد و گفت: همه باید به این باور برسند که دودستگی‌ها راه را برای نفوذ آمریکایی‌ها باز می‌کند و خود دشمن تلاش می‌کند تا به صورت فرسایشی کشور در مسیر دودستگی قرار گیرد.
ستوده بهانه‌تراشی‌های نظام غرب را در حمله مستقیم و غیر‌مستقیم به جمهوری اسلامی ایران یادآور شد و تصریح کرد: آمریکا دنبال سه نفوذ فرهنگی، سیاسی و اقتصادی است که نفوذ فرهنگی گسترده‌ترین و نافذترین آنهاست که در قالب بیش از 170 شبکه ماهواره‌ای و کانال‌های آلوده سعی بر ایجاد انحراف و انحطاط اخلاقی، رفتاری و فرهنگی دارد.
این مسئول افزود: دشمن به ظاهر با برخی تلاش‌ها برای تقویت روابط تجاری و اقتصادی سعی می‌کند در کشورمان خودنمایی کند اما اصلی‌ترین هدف آنها که نقطه هلاکت نظام اسلامی ما را نشانه گرفته است نفوذ فرهنگی است تا از این طریق سرمایه‌های جامعه ما را در معرض خطر و آسیب قرار دهد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل دهه‌فجر را فرصتی استثنایی برای آگاهی‌بخشی به نسل آینده از دستاوردهای 37 ساله نظام اسلامی توصیف کرد و ادامه داد: در چنین اوضاع و شرایطی همه وظیفه داریم تا ابعاد پیروزی انقلاب اسلامی و ثمرات آن را به دنیا معرفی کنیم.د
کد مطلب: 322042
مرجع : فارس