تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۵۵
 
سناریوی جدید افراطیون جریان فتنه ؛

فرار از ناکارآمدی اقتصادی با جنجال آفرینی بر سر بررسی صلاحیت ها

Share/Save/Bookmark
فرار از ناکارآمدی اقتصادی با جنجال آفرینی بر سر بررسی صلاحیت ها
 
عناصر جریان فتنه در نشست مخفیانه خود با جنجال آفرینی بر سر بررسی صلاحیت ها به دنبال فرار از ناکارامدی اقتصادی دولت هستند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:عناصر جریان فتنه در نشست مخفیانه خود با جنجال آفرینی بر سر بررسی صلاحیت ها به دنبال فرار از ناکارامدی اقتصادی دولت هستند.

مظلوم نمایی و فرار از ناکارآمدی اقتصادی دولت سناریوی جدبد رادیکالها است.
جلسه ای با حضور حسین مرعشی، حسین موسوی تبریزی، محسن رهامی، محسن آرمین، بهزاد نبوی و احمدپورنجاتی تشکیل و سیاستگذاری رسانه ای درخصوص رد صلاحیت ها انجام گرفته است، در این جلسه مقرر شد:
علاوه بر مسئولین وزارت کشور، تمام استانداران بایستی نسبت به وضعیت رد صلاحیت ها، موضع گیری تا آستانه استعفا داشته باشند.
بایستی بر ورود رهبری و رئیس جمهور در این صحنه اصرار ورزیده شود.
از مظلومیتی که در افکار عمومی از این فضا ایجاد می شود برای لایه های بعدی که در فهرست قرار می گیرند عمل شود.
موضوع تقلب و ادبیات 88 بایستی مجددا در دستور کار قرار گیرد که موجب ترس در نهادهای ذیربط و عقب نشینی آنان(ولو یک عقب نشینی کوتاه) شود.
داغ کردن ردصلاحیت ها در افکارعمومی می تواند موج ایجاد شده از سوی اصولگرایان در حوزه معیشت و اقتصاد را مهار و کم کاری دولت را مهار کند.
در خصوص نوع موضع گیری حسن روحانی بر اساس مصوبات جلسه، آقایان مرعشی و پورنجاتی با رئیس جمهور جلسه ای داشته باشند.
پاسخ رد تعدادی از اعضای شورای مرکزی اصلاح طلبان به مرعشی
مرصاد نیوز: برخی از اعضای شورای مرکزی اصلاح طلبان با اشاره به رد صلاحیت بسیاری از چهره های اصولگرا و غیر اصلاح طلب دست رد به سینه مرعشی زدند.
به گزاش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، حسین مرعشی که در تحریک و ایجاد اغتشاش خودش و اطرافیانش توانمند هستند برای تحریک بسیاری از سیاسیون اصلاح طلب نسبت به بررسی صلاحیت ها فعال شدند.
گزارش های رسیده حاکی است که برخی از اعضای شورای مرکزی اصلاح طلبان با اشاره به رد صلاحیت بسیاری از چهره های اصولگرا و غیر اصلاح طلب دست رد به سینه مرعشی زدند.
حسین مرعشی که هم اکنون عضو شورای مرکزی کارگزاران است دیروز برای فشار بر شورای نگهبان از رئیس جمهور هم درخواست مداخله کرده بود.

م

 
کد مطلب: 320196
مرجع : تسنیم