تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۷
 
نماینده ولی‌فقیه در لرستان:

زنده نگه داشتن حماسه 9 دی در گروی حفظ ارزش‌های انقلاب است

Share/Save/Bookmark
 
نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: زنده نگه داشتن حماسه 9 دی در گروی حفظ ارزش‌های انقلاب است.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام سید احمد میرعمادی ظهر امروز در حاشیه همایش گرامی‌داشت حماسه 9 دی که در حوزه علمیه کمالیه خرم‌آباد برگزار شد، در جمع خبرنگاران فتنه 88 را بزرگ‌ترین توطئه علیه انقلاب اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: در این فتنه دشمنان اصل و ریشه نظام را مورد هدف قرار داده بودند.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان ادامه داد: تمام دشمنان داخلی و خارجی اعم از ضد انقلاب، استکبار جهانی و کشورهای خائن در پشت پرده فتنه 88 حضور داشتند و همه دست به دست هم داده بودند تا ریشه این انقلاب را از بین ببرند.
وی ادامه داد: ملت بزرگ ایران احساس مسئولیت همگانی کردند و حماسه عظیم 9 دی را به وجود آوردند.
امام جمعه خرم‌آباد از حماسه 9 دی به عنوان بزرگ‌ترین پشتیبانی مردم از نظام انقلاب اسلامی و تداوم آن نام برد و توضیح داد: به دنبال به وقوع پیوستن این حماسه عظیم، فتنه خاموش شد.
نماینده ولی‌فقیه در لرستان، مهم‌ترین دستاوردهای کشور بعد از سال 88 را نتیجه حضور مردم در حماسه 9 دی دانست و بیان کرد: مردم ایران باید برای همیشه بیدار باشند و آگاهی کاملی نسبت به فتنه دشمنان داشته باشند.
میرعمادی در پایان تبیین کرد: تا زمانی که ملت ایران ارزش‌های انقلابی و ولایی خود را حفظ کنند و نسبت به آن‌ها پایبند باشند، حماسه 9 دی زنده است.
انتهای پیام/د


 
کد مطلب: 317175
مرجع : فارس