تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۸
 
به‌مناسبت هفته وحدت انجام شد

اعزام 17 نفر از علمای اهل سنت کرمانشاه برای دیدار با مقام معظم رهبری

Share/Save/Bookmark
 
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه از اعزام 17 نفر از علمای اهل سنت استان کرمانشاه برای دیدار با مقام معظم رهبری خبر داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام جواد کرمی در کرمانشاه اظهار کرد: 17 نفر از علمای اهل سنت استان کرمانشاه برای دیدار با مقام معظم رهبری اعزام شدند.
کرمی با بیان اینکه این افراد با تجدید بیعت با مقام معظم رهبری در بیست و نهمین دوره کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی شرکت می‌کنند، گفت: اندیشمندان بزرگ جهان اسلام در همایش یاد شده حضور دارند.
وی با تاکید بر اینکه این همایش سه روز به‌طول می‌انجامد، تصریح کرد: وضعیت کنونی جهان اسلام ضرورت حفظ وحدت و هم‌دلی مسلمانان را بیش از پیش نشان می‌دهد.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه گفت: دشمنان امروز از وحدت مسلمانان هراس دارند و نگران اثرگذاری این دین الهی بر اندیشه‌های انسان‌های مختلف در سراسر دنیا هستند.
وی وحدت موجود در استان کرمانشاه و در ایران اسلامی را مثال‌زدنی برشمرد و خاطرنشان کرد: شیعه و سنی در این مرز و بوم با صلح و صفا زندگی می‌کنند و امام راحل و مقام معظم رهبری همواره خطر تفرقه‌افکنی دشمنان را گوش‌زد کرده‌اند.
این مسئول وحدت موجود در بین مسلمانان ایران اسلامی را به برکت ولایت فقیه دانست و ادامه داد: مشکلات امروز کشورهای اسلامی به‌دلیل نبود وحدت است و دشمنان با خدشه‌دار کردن چهره اسلام درصدد ضربه زدن به این دین الهی هستند.د
 
کد مطلب: 317172
مرجع : فارس