تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۲۱
 
امام‌جمعه الیگودرز تأکید کرد

لزوم تداوم برخورد نیروی انتظامی با بدحجابی در جامعه

Share/Save/Bookmark
لزوم تداوم برخورد نیروی انتظامی با بدحجابی در جامعه
 
امام‌جمعه شهرستان الیگودرز گفت: اقدام قابل‌ تقدیر نیروی انتظامی در برخورد با بی‌حجابی لازم است تداوم داشته باشد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: حجت‌الاسلام‌ و المسلمین محمدعلی ارزنده ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهرستان الیگودرز در جمع نمازگزاران این شهرستان با اشاره به برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با موضوع بدحجابی در جامعه گفت: امیدواریم در شهرستان الیگودرز هم ابتدا با برخورد و نصایح اسلامی و در صورت عدم نتیجه مطلوب به وسیله قوه‌قهریه با این معضل اجتماعی برخورد جدی صورت گیرد.
وی با اشاره به برخی رویدادهای نمایشگاه مطبوعات خاطرنشان کرد: متأسفانه امروزه عده‌ای با هر روشی به دنبال ورود به مجلس هستند و در نمایشگاه مطبوعات هم یکی از آقازاده‌ها در کنار خانم بی‌حجابی نشسته و در حال گفت‌وگو است که این موضوع برای افراد متدین قابل‌پذیرش نیست.
امام‌جمعه الیگودرز ضمن گرامی‌داشت هفته بسیج یادآور شد: اقدامات بسیج در 36 سال گذشته باعث تحسین دوست و حتی دشمنان شده است تا جایی که پس از جنگ، صدام ملعون به قدرت و شجاعت بسیجیان در دوران دفاع مقدس اعتراف کرد.
وی افزود: گفتمان رهبری شامل سه اصل تبعیت از رهبری، مکتب و وحدت در جهت حفظ نظام بوده که حضرت امام(ره) همواره بر نهادینه شدن تفکر بسیجی تأکید داشته است.
ارزنده به خدمات ناحیه مقاومت بسیج الیگودرز نیز اشاره کرد و افزود: این ناحیه تلاش‌های ارزشمندی در راستای تشکیل حلقه‌های صالحین، جمع‌آوری ماهواره‌ها به‌صورت اقناعی، احیای فریضه امر به‌ معروف و نهی از منکر، ایجاد اشتغال و توجه به اقتصاد مقاومتی و همچنین اعزام کاروان راهیان‌نور انجام داده است که این تلاش‌ها جای قدردانی دارد.
خطیب نماز جمعه الیگودرز در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه به آسفالت جاده شول‌آباد اشاره کرد و افزود: تا پیش‌ از این در پی بارش برف و مسدود شدن مسیر مردم این شهر ناچار بودند از طریق سپیددشت و خرم‌آباد به الیگودرز عزیمت کنند.
وی ضمن قدردانی از پیگیری‌های مسئولان شهرستان در جهت اجرای این طرح ارزشمند یادآور شد: با آسفالت جاده شهر شول‌آباد و وجود راهدارخانه در این مسیر جاده ززوماهرو بسته نمی‌ماند و در صورت بارندگی‌ها در اسرع وقت نسبت به بازگشایی آن اقدام کنند.
در حاشیه برپایی مراسم نماز جمعه در شهرستان الیگودرز با اهدا لوح تقدیر از زحمات و خدمات مجید سوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج الیگودرز قدردانی شد.د
کد مطلب: 310858
مرجع : فارس