نماینده مردم ملایر در مجلس:

مذاکرات ایران با غرب ربطی با نفی استکبارستیزی ندارد

فارس , 12 آبان 1394 ساعت 15:15

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مذاکره با غرب ارتباطی با نفی استکبارستیزی ندارد، گفت: دشمنان نشان دادند در عمل سر سازش با ما ندارند.


پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: احمد آریایی‌نژاد با اشاره به فرا رسیدن روز 13 آبان به عنوان روز استکبارستیزی اظهار کرد: استکبارستیزی از ارکان اصلی اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران است.
وی با بیان اینکه در سیره ائمه معصومین (ع) استکبارستیزی وجود دارد، تصریح کرد: پذیرش ظلم و ستم خلاف عدالت، بشریت و انسانیت است.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ما در دوران معاصر در حدود 60 سال با آمریکا و انگلیس برخورد داشتیم و از آنها متضرر شده‌ایم و این امر نشان از ستمکار بودن آنها دارد.
وی افزود: در دفاع مقدس، استکباری بودن رژیم بعثی عراق به وضوح مشخص بود که البته از سوی نظام سلطه برای مقابله با ایران اسلامی تجهیز می‌شد.
آریایی‌نژاد با بیان اینکه در حال حاضر پرورش تروریست‌ها به دست دنیای استکبار را شاهد هستیم، تأکید کرد: شرایط حال و آینده حاکی از آن است که راهی جز مقابله و مبارزه با استکبار جهانی نداریم.
وی آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی را مصداق برجسته استکبار دانست و با بیان اینکه 13 آبان نماد استکبارستیزی در ایران است، اضافه کرد: حضور پرشور و دشمن‌شکن در راهپیمایی این روز باید مورد توجه باشد.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی باید توجه ویژه داشت که کاری نکنیم رابطه با دنیای استکبار عادی شود، به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با استکبارستیزی اشاره کرد و گفت: باید هوشیار بود تا در زمین دشمن بازی نکنیم، چراکه بازی در این زمین معنایی جز پذیرش ظلم و ستم ندارد.
وی با بیان اینکه باید با برنامه‌ریزی و توکل بر خدا با دنیای استکبار مقابله کنیم، اظهار کرد: مذاکره ایران اسلامی با کشورهای غرب، به معنای نفی شعار استکبارستیزی نیست و این شعار ادامه دارد.
آریایی‌نژاد با اشاره به اینکه دشمنان نشان دادند در عمل سر سازش با ما ندارند، گفت: دشمن درصدد آسیب رساندن به ایران اسلامی است و ما باید با این ظلم و استکبار مقابله کنیم.د


کد مطلب: 307891

آدرس مطلب: http://www.hamandishi.ir/news/307891/

هم اندیشی
  http://www.hamandishi.ir