تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۱۳
 
معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین (ع) همدان خبر داد

برگزاری نشست‌ مردمی بصیرتی استکبارستیزی در 100 مسجد همدان

Share/Save/Bookmark
برگزاری نشست‌ مردمی بصیرتی استکبارستیزی در 100 مسجد همدان
 
معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان از برگزاری نشست‌ مردمی بصیرتی استکبارستیزی در بیش از 100 مسجد استان همدان خبر داد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: علی بقایی با تأکید بر لزوم توجه به شعار استکبارستیزی، آن را مایه عزت و اقتدار ایران اسلامی خواند و اظهار کرد: مقابله با نظام سلطه و نفی استکبار گفتمان اساسی جمهوری اسلامی است و هیچ‌گاه از آن دست نخواهد کشید.
وی حضور مردم ایران در جبهه استکبارستیزی را آمیخته با اعتقاد آنها دانست و ادامه داد: به مناسبت روز ملی استکبارستیزی، جبهه مردمی استکبارستیزی با همکاری معاونت فرهنگی اجتماعی سپاه انصارالحسین (ع) استان در بیش از 100 مسجد استان نشست‌ مردمی بصیرتی برگزار می‌کند.
معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان به معرفی مهم‌ترین برنامه‌های سخنرانی‌ در خصوص استکبارستیزی در مساجد استان پرداخت و گفت: تمام این برنامه‌ها در روز 12 آبان بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه حجت‌الاسلام مهدی جوادی در عباسیه کوچه مشکی در خصوص استکبار و تبعات عدم مقابله با این نظام خواهد پرداخت؛ از سخنرانی حجت‌الاسلام فلاحی، دبیر جبهه پایداری در مسجد قمر بنی‌هاشم شهرک فرهنگیان خبر داد.
بقایی سخنرانی حجت‌الاسلام مظفری در مسجد ابوالفضل (ع) خضر، حجت‌الاسلام رستمی مسئول نهاد رهبری در دانشگاه بوعلی در مسجد ولایت شهرک شهید چمران، حجت‌الاسلام ستاری مسجد مهدیه، حجت‌الاسلام مهاجر در مسجد امام حسین (ع) شهرک مدنی و حجت‌الاسلام بهرامی‌فر در مسجد ابوذر کوی شاهد را از دیگر برنامه‌ها عنوان کرد.
وی برنامه سخنرانی حجت‌الاسلام ثروتی را در مسجد مسلم بن عقیل هنرستان، حجت‌الاسلام پایروند در مسجد فاطمه‌الزهرا (س) شهرک مدنی، سردار مجیدی جانشین فرمانده سپاه همدان در مسجد قمر بنی‌هاشم کوی جنت و عروجی معاون هماهنگ‌کننده سپاه را در مسجد شهرک مدرس عنوان کرد.
معاون فرهنگی سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان ادامه داد: سعید نظری رئیس مجمع عمومی بسیج شهرستان همدان در مسجد بنی فاطمه شهرک شهید بهشتی، محمود احدیان معاون اجرایی ستاد برگزاری نماز جمعه همدان در مسجد صاحب‌الزمان میدان مدرس و محمدجواد توحیدی در مسجد جامع همدان سخنرانی می‌کنند.
وی با بیان اینکه علی‌اصغر آخوندی، کارشناس مسائل سیاسی در حوزه علمیه فدک همدان بعد از نماز ظهر و عصر در خصوص استکبارستیزی سخنرانی می‌کند، گفت: وی در مسجد کوی سنگستان نیز بعد از نماز مغرب و عشا سخنرانی خواهد داشت.
بقایی در پایان از سخنرانی سردار ابوحمزه فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان در مسجد محمدیه دره مرادبیگ خبر داد و گفت: در این برنامه ابعاد استکبار، چرایی مقابله با آن و الگوپذیری دیگر کشورها از استکبارستیزی ایران اسلامی مورد بررسی قرار می‌گیرد.د
کد مطلب: 307889
مرجع : فارس