نمایش خبر در روز :  
ماه :  
سال :  
نوع مطلب :  
بخش :  
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۵

وعده نسیه آمریکا به سودان

کاردار آمریکا در سودان به این کشور وعده داد تصمیم لغو تحریم‌های خارطوم «فوری و فراگیر» است اما دولت جدید حق دارد این تصمیم را لغو کند.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۳

سکوت ابهام آفرین یک رئیس جمهور!

آیا آقای روحانی قصد نامزدی در انتخابات سال آینده ریاست جمهوری را ندارد؟ این سوالی است که ممکن است در پی دو مصاحبه اخیر رئیس جمهور برای افکار عمومی پدید آمده باشد.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۰

بلومبرگ:برجام زندگی مردم ایران را بهتر نکرد

بلومبرگ در گزارشی به مناسبت سالگرد اجرایی شدن برجام نوشت توافق هسته‌ای سبب بهبود شرایط زندگی مردم ایران نشده و این مسئله می‌تواند روحانی را آسیب‌پذیر کند.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۹

راشاتودی: عربستان فاجعه ای تاریخی را رقم زد

«... من آمار دقیق را نمی دانم اما تخمین ها نشان می دهند که بیشتر از 10.000 انسان در این جنگ کشته شده اند و تقریبا 40.000 تن نیز زخمی شده اند».

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۵

واکنش کاخ سفید به سخنان برجامی روحانی

پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: «جاش ارنست» سخنگوی کاخ سفید در آخرین کنفرانس خبری سخنگوی دولت اوباما، به جدیدترین اظهارنظر «حسن روحانی» رئیس‌جمهور اسلامی ایران در خصوص برجام، پاسخی قاطع داد. امروز خبرنگاران از روحانی پرسیده بودند که نظرش در خصوص تصمیم قاطع ترامپ برای مذاکره ...

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۹

الگوهای اقتصاد مقاومتی در حوزه مطبوعات

تنها دولت، متولی امر اقتصاد مقاومتی نیست و بهترین گزینه و کاربردی ترین نهاد در اجرا و عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی در کشور، مردم و نهادهای مردمی هستند.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۷

داعش چند تروریست اروپایی دارد؟

رئیس یگان هماهنگی مبارزه با تروریسم در فرانسه، آماری را از تعداد تروریست‌های اروپایی گروه داعش ارائه داد.

 
بسوز و بسازتا سوز تو کارها بکند
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۴

بسوز و بسازتا سوز تو کارها بکند

دولت برای حمایت از زنان سرپرست خانوار باید برنامه‌ای مدون داشته باشد و تلاش کند از این زنان بلحاظ کار و مسکن حمایت کند.

 
بررسی برج سازی های مرتفع در مرتفع ترین برج تهران
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۳

بررسی برج سازی های مرتفع در مرتفع ترین برج تهران

وزیر راه‌وشهرسازی هزینه‌های ناشی از بلند مرتبه‌سازی‌های بی‌ضابطه برای آینده شهر تهران را تشریح کرد و «مرتفع‌سازی در کریدورهای هوایی پایتخت» را مهم‌ترین مشکل حل نشدنی برای بهبود وضعیت زیست محیطی در این کلان‌شهر اعلام کرد.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۳

زنان کجایند ؟!دانشگاه ، بازار کار،بازنشسته یا به دنبال تربیت بچه

معاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با انتقاد از تصویب قانون بازنشستگی زنان با 20 سال سابقه، اجرای این قانون را به نفع صندوق های بازنشستگی و بازنشستگان تحت پوشش ندانست.

 
تن ماهی به داد روحانی می رسد؟!
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۲

تن ماهی به داد روحانی می رسد؟!

بر اساس طرحی که از سوی اتاق انتخاباتی دولت اجرایی شده، قرار است تا ایام انتخابات توزیع سبدهای کالایی و کنسرو در مناطق محروم و میان اقشار ضعیف جامعه، در قالب طرح توانمندسازی انجام شود.

 
تروریست‌های خارجی داعش دیگر حاضر به جنگیدن در موصل نیستند+سند
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۹

تروریست‌های خارجی داعش دیگر حاضر به جنگیدن در موصل نیستند+سند

نیروهای عراقی به اسنادی از داعش دست یافته‌اند که نشان می‌دهد، نیروهای خارجی این گروه تروریستی دیگر رغبتی به ماندن در موصل و جنگیدن ندارند.

 
طلاق از اعتیاد طلاق گرفت و به عقد تلگرام درآد
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۵

طلاق از اعتیاد طلاق گرفت و به عقد تلگرام درآد

این روزها دیگر طلاق با دعوا وتهدید و قشون کشی همراه نیست خیلی راحت وشیک زن وشوهر به دادگاه می روند و اعلام می کنند که دیگر حاضر نیستند با هم زندگی کنند .

 
تقویم رزمایش‌های موشکی ربطی به مسائل سیاسی ندارد/ افراد در حوزه تخصصی خود صحبت کنند
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۵

تقویم رزمایش‌های موشکی ربطی به مسائل سیاسی ندارد/ افراد در حوزه تخصصی خود صحبت کنند

معاون سیاسی سپاه با بیان اینکه تقویم رزمایش‌های موشکی هیچ ربطی به مسائل سیاسی ندارد، گفت: نداشتن دانش و عمق کافی درباره مسائل امنیتی و سیاسی گاهی سبب می‌شود برخی افراد در میدان دشمن بازی کنند.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۴

بنزین بر آتش خشم بحرینی‌ها

عربستان از اواخر سال گذشته پای انگلیس را بعد از 46 سال دوباره به بحرین باز کرد و با تأمین هزینه ساخت پایگاه دریایی آن این کشور را به احیای حضور استعماری گذشته علاقه‌مند کرد.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۳

برجام به نام ایران به کام پلیس بد مذاکرات

در حالی پیش از این شرکت پژو از افزایش فروش خود به لطف برجام خبر داده بود این بار شرکت رنو اعلام کرد: به لطف برجام و افزایش فروش خودرو به ایران در مجموع فروش کلی‌اش 13.3 درصد رشد داشته که رکورد جدیدی در سال ۲۰۱۶ است.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۲

دلیل تمدید تحریم‌های ایران از زبان کری

وزیر خارجه آمریکا در گفت‌و‌گو با شبکه اسکای نیوز عربی مدعی شد که تحریم ها علیه ایران را به دلیل حمایت این کشور از تروریسم تمدید کرده‌ایم .

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۱

گزارش اسفبار از وضعیت شیخ زکزاکی

«ماکسول کیون» گفت: آخرین باری که گروهی از رهبران محلی به دیدار شیخ زکزاکی رفتند، وضعیت ایشان اسفبار بود؛ معتقدم دولت به حکم دادگاه احترام نخواهد گذاشت و شیخ به این زودی آزاد نمی شود.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۰

هشدار کری به تبعات خروج آمریکا از برجام

وزیر خارجه آمریکا در اظهاراتی روز سه‌شنبه هشدار داده که خروج کشورش از توافق هسته‌ای چندجانبه با ایران صدمات جبران‌ناپذیری به اعتبار واشنگتن در دنیا وارد خواهد کرد.

 
۲۹ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۹

حقوق شهدای فاجعه منا چه شد؟!

بیشتر از یک‌سال از آغاز پیگیری‌ها برای احقاق حقوقِ شهدای فاجعه منا می‌گذرد، اما روابط سرد دیپلماتیک عربستان و ایران، مانع از به جریان افتادن این پرونده شده است؛ تا آن‌جا که این‌بار خانواده‌های حجاج جان‌باخته در این فاجعه‌ انسانی دست به کار شده‌ و شکایت خود را به شورای حقوق بشر سازمان ملل برده‌اند و ...