تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۹
 

نتانیاهو: نمی‌گذارم ایران ما را از نقشه حذف کند

Share/Save/Bookmark
نتانیاهو: نمی‌گذارم ایران ما را از نقشه حذف کند
 
نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر مدعی جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای شد.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد هیچگاه به ایران اجازه حذف این رژیم را از روی نقشه جهان نخواهد داد.
بنیامین نتانیاهو روز پنج شنبه در مصاحبه‌ای با شبکه فاکس نیوز مدعی شد به عنوان نخست وزیر تنها دولت (جعلی) یهودی اجازه نخواهد داد ایران این رژیم را از روی نقشه تاریخ محو کند.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی همچنین در تکرار ادعای گزافِ این هفته‌های مقامات این رژیم گفت: تمام تلاش خود را برای جلوگیری از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای انجام خواهم داد و ما تاکنون در این امر موفق بوده ایم.
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در بخشی از این مصاحبه دوستی دیرینه خود با رئیس جمهور کنونی آمریکا را یادآور شد و گفت: رئیس جمهور آمریکا "دوست اسرائیل" است. من جو بایدن را قریب به ۴۰ سال می‌شناسم. تصور می‌کنم جو بایدن دوست اسرائیل است. من می‌دانم که او چنین است.
او در خصوص ادعای دولت بایدن برای بازگشت به توافق هسته‌ای ایران هم گفت: گاهی اوقات با بهترین دوستان نیز ممکن است دچار اختلاف نظر شویم.
نتانیاهو همچنین نارضایتی خود را از پرداختن دیوان لاهه به جنایات رژیم صهیونیستی این گونه عنوان کرد: تصمیم دادگاه بین المللی کیفری برای تحقیق در مورد جنایات جنگی در سرزمین‌های فلسطین ننگ آور است و من در هر جایی با آن مبارزه خواهم کرد.
از زمان طرح ادعای بازگشت به برجام از سوی مقامات دولت جدید آمریکا، صهیونیست‌ها نگرانی‌های بسیاری را در این خصوص تجربه می‌کنند و این امر در اظهارات آن‌ها مکرر مشاهده می‌شود.

م
کد مطلب: 422070