تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۰۷
 

آذری جهرمی جای کانال تلگرام حق ملت را پرداخت کند

Share/Save/Bookmark
نماینده اصفهان در مجلس گفت: به مردم توضیح خواهیم داد که چگونه از حضور آنان درتلگرام سوءاستفاده شده است و چگونه قدرت مالی آنان توسط یک وزیر مورد دستبرد قرار گرفته شده است بنابراین آن چیزی که مهم است مردم بدانند مجلس اقدام می‌کند.
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی:عباس مقتدایی نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی درباره حضور آذری جهرمی در پیام رسان تلگرام، اظهار کرد: آذری جهرمی به جای تخطی از قانون، حق و حقوق مردم را در جریان تلگرام و افزایش پهنای باند و دریافت‌های صورت گرفته از مردم را پرداخت کند.
 
وی ادامه داد: تخلفات وزیر ارتباطات زیاد است به تازگی ایشان به مجلس شورای اسلامی احضار شد و در جلسه‌ای که در کمیسیون صنایع تشکیل شد اعضای کمیسیون به صحت نظر ما به عنوان نماینده نظر دادن که اکنون پرونده آقای جهرمی در مجلس منتظر حضور در صحن علنی است.
 
نماینده اصفهان در مجلس گفت: شایسته است آقای جهرمی به اشتباه خود اقرار کنئد و از ملت ایران به دلیل تضییع حقوقشان عذرخواهی کند، زیرا مجلس با کسی شوخی ندارد و اگر جنین جیزی اتفاق نیفتد قطعا در صحن علنی مجلس به صراحت با مردم سخن خواهیم گفت.
 
مقتدایی تصریح کرد: به مردم توضیح خواهیم داد که چگونه از حضور آنان درتلگرام سوءاستفاده شده است و چگونه قدرت مالی آنان توسط یک وزیر مورد دستبرد قرار گرفته شده است بنابراین آن چیزی که مهم است مردم بدانند مجلس اقدام می‌کند.
 
این نماینده مجلس بیان کرد: مجلس در بازپس گیری پول‌های مردم از وزیری که خلاف مقررات عمل کرده است جدی است و امیدواریم در آینده نزدیک ثابت کنیم که کشور قانون دارد که وزیر هم خلاف آن عمل کند پای میز محاکمه خواهد نشست.

م
 
کد مطلب: 421791